www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/27/2024 - 16:12

Bolesti zad jsou dnes běžným problémem, se kterým se potýká řada lidí. Sedavý způsob života, práce u počítače, koukání na televizi či do mobilu jim bohužel všestranně neprospívá. Pokud patříte k těm, kteří se s bolavými zády také potýkají, a hledáte způsob, jak jim ulevit, pak vám doporučujeme vyzkoušet pravidelný pobyt ve vířivce. Rozhodně ale nemusíte chodit do přeplněných wellness center, rezervovat si termíny dopředu a platit drahá vstupná. Vířivku si totiž můžete pořídit i k sobě na zahradu či terasu. A zvolíte-li správný model, můžete si jejích výhod užívat po celý rok, tedy, i když venku mrzne.

Úleva od bolavých svalů a kloubů

Hydromasáž neboli masáž proudy vody je známa již celá staletí a ceněna pro své zdravotní přínosy, jež jsou v posledních letech potvrzovány i vědecky. A právě díky venkovní vířivce můžete z jejích benefitů čerpat i vy. Pravidelným pobytem ve vířivce totiž dochází k prohřátí a uvolnění svalstva, jakož i ke zlepšení pohyblivosti kloubů. Tím se nejen snižuje bolest, ale i riziko případných úrazů, protože se postupně zlepšuje rozsah pohyblivosti kloubů. Stačí jen správně nasměrovat trysky a nechat působit proudy teplé vody, které vám přinesou okamžitou úlevu.

Kromě přínosů pro pohybový aparát však pobyt ve venkovní vířivce zlepšuje také celkové prokrvení pokožky, zlepšuje proudění lymfy, pomáhá s odbouráváním celulitidy a zlepšuje imunitu. Pozitivně ovlivňuje i psychiku – podporuje totiž tvorbu endorfinu, hormonu štěstí, a odbourává stres.

Vířivky v Praze od Spahouse.cz

Jestliže vás možnost ulevit si od bolavých zad ve své vlastní venkovní vířivce zaujala, doporučujeme vám prohlédnout si a na vlastní kůži vyzkoušet vířivky v Praze, kde se nachází showroom společnosti Spahouse.cz, která je výhradním zastoupením renomované švédské značky IQue Sweden pro český, slovenský a rakouský trh. Modely vířivek IQue vynikají propracovanými patentovanými technologiemi, ergonomicky tvarovanými sedadly, sofistikovaně rozmístěnými tryskami, vysoce účinnou trojitou termální izolací snižující náklady na provoz a až 20letou životností.
V showroomech
Spahouse.cz, které se mimo Prahy nachází také ve Slavkově u Brna a Hradci Králové, jsou vám k dispozici odborní pracovníci, kteří vám pomohou vybrat model venkovní vířivky odpovídající přesně vašim potřebám. Pak už vám nebude nic bránit tomu, abyste ulevili svým bolavým svalům a kloubům a zároveň si užili chvíle plné pohody, a to 365 dnů v roce.

reklama: