www.katedrala.cz


         
Vložil/a Misule, Pá, 05/17/2013 - 12:34

Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce po trekové obuvi Vás na eshopu HUSKY-OBCHOD.cz připravili také malý výběr kvalitních turistických bot. Nabízí Vám zde trekové boty pro běžnou turistiku, víkendové procházky s rodinnou, ale i boty do extrémních vysokohorských podmínek. Takové   trekové boty   je tedy třeba rozlišit na nízké a vysoké trekové boty. Nízká treková obuv je vhodná především na lehkou turistiku a v případě nepromokavého provedení (GORE-TEX, WATERPROOF) jsou vhodné na celoroční využití. Vysoké trekové boty již svou robustností napovídají k čemu jsou určené. Vysoká zátěž, nezpevněný terén, nepříznivé povětrnostní podmínky, tak přesně zde potřebujete opravdu pořádné  trekové boty  . Zařadili Vám do nabídky také několik vzdušných modelů připomínající sandále se zpevněnou špičkou a patou. Takové trekové boty jsou jsou ideální například na turistiku v perných letních dnech.

Veškeré trekové boty skladem, expedují ihned!

Trekové boty

U každé boty je důležité si rozmyslet k jakému účelu ji plánujete využívat. Druhů je opravdu hodně, a tak výběru věnujte potřebnou pozornost. Pokud nebudete vědět, jaké   trekové boty   zvolit, pak eshop HUSKY-OBCHOD.cz neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradí a pomohou s výběrem. 

Vysoké trekové boty

Vysoké trekové boty se myslí turistické kotníkové boty. Právě díky výši až po kotník Vám výborně fixují nohu a předcházíte tak vyvrknutí kotníku a následným potížím. Zároveň jsou zpravidla nepromokavé, takže jim nevadí déšť ani bahno. Jsou ideální na delší tůry jak pro nadšené turisty tak i na procházky po nezpevněném terénu. Nezapomeňte, že takové malé trekové boty ocení i Vaše děti. 

reklama: