www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/21/2020 - 13:08

Neexistuje člověk, který by neprahl po bydlení v moderním a praktickém kabátku. Žádný nábytek nevydrží věčně a ne všem se líbí retro styl. Není divu, že si v posledních letech lidé oblíbili vestavěné skříně a posuvné dveře na míru.

V jednoduchosti je krása

Hlavním důvodem, proč si pořídit vestavěné skříně, je ušetření místa v interiéru. Stěžejními částmi vestavěných skříní jsou posuvné či svislé dveře a bohatý policový vnitřní program. Nic víc v tom není. Pakliže se rozhodnete pro posuvný systém dveří, najednou se vám naskytnou prostorové funkce, o kterých se vám ani nesnilo. Například vestavěné skříně do ložnice jsou praktické, variabilní a kvalitní. Když oslovíte zkušeného výrobce, nabídne vám dokonce návrh skříně zdarma, a to se do rodinného rozpočtu počítá!

Do ložnice, předsíně i kanceláře

Pokud se bojíte, že jsou vestavěné modely cenově nedostupné, není tomu tak. Levné skříně nabízejí i spolehliví řemeslníci. Tento kus nábytku padne každému interiéru rodinného domu či bytu, a dokonce i kancelářským prostorám. Vestavěné skříně sednou místnostem s tak zvanými slepými místy, jako jsou rohy, kouty pod schody, výklenky a všemožně zkosené stropy. Dalším důvodem, proč se rozhodnout pro tyto produkty, je design. Jako mávnutím kouzelného proutku zakryjete oblečení, knihy, dětské potřeby a sportovní náčiní. Vaše oči i návštěvy uvidí jen překrásnou vestavěnou skříň, jejíž dveře může zdobit například zrcadlo.

Posuvné dveře jsou nenahraditelné

Mnozí si myslí, že jsou posuvné dveře ideální jen pro vestavěné skříně, ale i to je přežitek. Pokud je nutné rozdělit esteticky prostor na dvě části, posuvné dveře to vyřeší rychle a elegantně. Díky posuvným dveřím oddělíte dvě místnosti anebo si s nimi vytvoříte soukromí v jednom pokoji. Pod taktovkou odborníků, které najdete na levne-skrine.cz, se interiér zkrášlí a nepůsobí strojeně. S přípravou nezávazné cenové nabídky budete vědět, co si můžete dovolit.

reklama: