www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/18/2018 - 18:58
Rozhodujete se koupit nový nábytek? Máte opravdu široké možnosti výběru a je mnoho parametrů, které byste měli při výběru zvážit, abyste byli skutečně se svou volbou spokojeni. Zaměříme se, na co se soustředit především.

Designový nábytek

V dnešní době se více než kdy jindy při výběru vybavení do bytu či domu klade důraz na vzhled. V obchodech najdete mnoho rozmanitých stylů nábytku, díky nimž můžete interiér pěkně sladit. Oblíbené jsou třeba rustikální, provance, skandinávský, ultramoderní a mnohé další. Jestliže vám opravdu hodně záleží na pěkném a nápaditém vzhledu, určitě se zaměřte na designový nábytek. Vypadá velmi pěkně a hlavně vyniká svou originalitou. Některé kusy jsou skutečnými skvosty, které vám doma nemohou chybět.
Pokud máte cit pro estetiku, určitě si s vzhledem jednotlivých interiérů „pohrajte“, případně si nechte nějakou konfiguraci doporučit. Sháníte
designové židle? Samozřejmě by se měly hodit ke stolu, ale i k dalším prvkům místnosti. A jak na designové sedačky? I v tomto sortimentu určitě najdete kousky, které vás skutečně zaujmou, byť jste hodně nároční.


Podle čeho ještě vybírat?

I když design je velmi důležitý, je samozřejmě při volbě nábytku nutné promyslet rovněž další parametry, především praktičnost a funkčnost. Zodpovězte si otázky: Kolik kusů nábytku potřebuju? Jak má být velký? Co do nich chci uskladnit? Zkrátka je třeba zvolit takový, který bude co nejlépe plnit svůj účel.
Určitě je důležitá i volba materiálu. Nejkvalitnější je masiv, ovšem také nejdražší. Pokud se vám líbí vzhled dřeva a hledáte levnější alternativu, zkuste dýhu. Dalšími materiály jsou třeba lamino, plast, kov, MDF desky atd. A samozřejmě podstatné je nakupovat u kvalitního dodavatele, nejlépe je-li zároveň také výrobcem.

Toužíte po originálním a pěkném vybavení do vašeho interiéru? Podívejte se na sortiment společnosti Punto Design. Nabízí výhradně italský nábytek a další kvalitní a pěkné interiérové doplňky. A jak si zútulníte svůj domov vy?

reklama: