www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/30/2019 - 07:26

Vchodové dveře jsou tím prvním, co uvidí váš host při vstupu do domu. Dveře ale plní celou řadu funkcí. Očekáváme od nich, že budou mít skvělé izolační vlastnosti a budou dům chránit proti zlodějům.

Na trhu si můžete vybrat hned z několika variant vchodových dveří. Jedním ze základních parametrů je materiál, ze kterého jsou vyrobeny, a to plast, hliník, nebo dřevo.

Hliníkové dveře

Nejvyšší bezpečnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům bezesporu nabízí hliník. Hliníkové dveře se používají převážně u novostaveb nebo rekonstrukcí, jejichž cílem je celková modernizace. Nevýhodou této varianty však je vyšší cena.

Dřevěné dveře

Za zlatý střed bývají označovány dřevěné dveře. Dveře z tohoto materiálu jsou nadčasové a při správné údržbě můžeme očekávat dlouhou životnost. Nevýhodou této varianty však je náročnější údržba. Navíc dřevo neustále pracuje a reaguje na změny teplost, na vlhkost atd.

Pvc dveře

V posledních letech jsou čím dál oblíbenější plastové dveře, které bezesporu přináší celou řadu výhod. Jednou z nich je například příznivá cena. Plast také potěší dlouhou životností a skvělými izolačními vlastnostmi. Díky tomu, že je plast odolný vůči prokopnutí, chrání také pvc dveře váš dům před případnými zloději. Pokud se navíc o dveře nechcete příliš starat, jistě vás potěší, že dveře z plastu jsou prakticky bezúdržbové. Stačí je cca dvakrát do roka otřít mokrým hadrem a použít klasický čistící prostředek. U všech variant dveří však doporučujeme pravidelně promazávat panty.

Zaměřte se na kvalitu

Vchodové dveře jsou velmi důležitou součástí domu a plní bezpečnostní i izolační funkci. Právě proto je velmi důležité se při jejich výběru zaměřit na kvalitu. Z tohoto důvodu doporučujeme pořídit si v ideálním případě dveře přímo od výrobce. Pvc dveře ve Vsetíně a dalších okolních městech zakoupíte například u společnosti Triogas s.r.o.

Triogas s.r.o.

Společnost Triogas s.r.o. se výrobě plastových dveří a oken včetně montáže věnuje již od roku 2006. Pořiďte si kvalitní pvc dveře ve Vsetíně, v Opavě, Ostravě a dalších okolních městech přímo od výrobce.

 

reklama: