www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 01/17/2019 - 09:26

Snažíte se dopracovat ke své vysněné postavě? Pokud jste změnili stravu a čekáte na výsledky, bez cvičení se jich pravděpodobně nedočkáte. Jedno bez druhého totiž nemá smysl. Nezoufejte si však, jste na správné cestě. Nyní vám stačí jen vybrat vhodnou posilovnu, ve které se budete cítit příjemně, splní vaše požadavky a pomůže vám dosáhnout cíle. Cvičení v posilovně vám nabídne hned několik benefitů.

Pravidelnost a zvyk

Pravidelnými návštěvami posilovny si vybudujete zvyk. Nemusíte se přizpůsobovat ani počasí, ani si dávat šílené závazky a slibovat si, že budete cvičit doma. Po jisté době už budete chodit do posilovny automaticky.

Motivace s ohledem na jídelníček

Čím více námahy budete vynakládat na cvičení, tím více si budete dávat pozor na jídlo a váš jídelníček. A to z jednoduchého důvodu. Uvidíte, jak se vaše postava tvaruje a jak se zlepšuje vaše výkonnost a bude vám líto zabít hodiny úsilí nevhodnou stravou.

Nová záliba

Kromě toho, že získáte novou zálibu, které se můžete naplno věnovat a zdokonalovat se v ní, můžete si být jisti, že posilování nikdy není nudné. Neustále se budete v této oblasti vzdělávat. Objevíte nové cviky, odhalíte další informace, které budou měnit váš tréninkový plán k lepšímu, a naučíte se používat různé cvičební pomůcky.

Od cvičení k lepšímu zdraví

Posilování není jen o vzhledu a tvarované postavě, je také o zdraví. Cviky si zlepšíte kondičku, posílíte si kosti, chrupavky i svaly.

Fitness centrum ZONE4YOU vám nabízí i jiné formy zážitku

Pokud se poohlížíte po posilovně v Brně, navštivte fitness a wellness centrum ZONE4YOU. Kromě klasického posilování si v prostorách můžete zahrát i squash, vychutnat si masáž či objednat se na osobní trénink, kde vám trenér ukáže, jak byste měli dále ve cvičení postupovat tak, abyste dosáhli svých cílů.

reklama: