www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 02/06/2020 - 15:14

Když se řekne bruslení, tak si každý vzpomene na dětství, jak spěchal hned ze školy na zamrzlý rybník anebo městský stadion. Dopřejte svým dětem stejnou radost a pořiďte jim zimní brusle. V létě jednoduše přesednou na kolečkové. Najednou jim zajistíte kvalitní sportovní aktivity a klidně se můžete přidat!

Výběr bruslí není vůbec složitý

Při rozhodování si musíte uvědomit, k jakému účelu budete brusle používat a samozřejmě také pro koho jsou určeny. A pamatujte si, že klíčem ke spokojenosti není pouze vzhled. Záleží na velikosti, nožích, vázání, pevnosti, komfortu i ceně. Pro dámy jsou jako stvořené klasické krasobrusle, k dostání jsou i dámské kanady. Jejich nedílnou součástí je špička se zoubky, díky které se dokonale odrážejí.

Pro pány a kluky super kanady!

Zástupci mužů všech generací si rychle oblíbí pánské lední brusle s pevnou konstrukcí. V tomto případě je možné zvolit rekreační kousky či ryze hokejové brusle. Víte, co se říká. Každý kluk musí umět hrát hokej! Tento sport je stále populárnější! Výběr pánských bruslí je pestrý. Je nutné dbát na kvalitu materiálu i zpracování. Pro děti jsou k dostání roztahovací modely se zpevněným kotníkem. Nevíte si rady? Obraťte se na odborníky Hokejman.cz!

Hurá na hokej!

Dnes jsou v nabídkách e-shopů hokejové brusle různých designů. Rozhodně však při výběru záleží na velikosti a šířce, stylu bruslení i tvarovatelnosti. Když si jdete zahrát hokej dvakrát za rok, nemá cenu velice investovat. V případě, že jste tomuto sportu propadli, či plánujete koupit brusle svému synovi, na kvalitě záleží! Existuje hned několik modelových stupňů a každý z nich slibuje vyšší odolnost i pohodlí. Pro amatérské bruslení na zimním stadionu jsou hokejové brusle zajišťující konstrukční tuhost ideální. Poloprofesionální využití si však žádá vyšší nároky, jako jsou dokonalé vyztužení, moderní technologie i pohodlná výstelka.

reklama: