www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/21/2018 - 20:38

V dnešní uspěchané době, kdy je běžnou součástí každého dne stres, je třeba se ho naučit efektivně odbourávat. Nejúčinnějším prostředkem je bez nejmenších pochyb sport. Ačkoliv mnohdy po náročném dni v zaměstnání nemáte na jakýkoliv pohyb ani pomyšlení, věřte, že právě dostatek fyzické aktivity pomáhá uvolňovat tzv. hormony štěstí, které potřebujete k dobré náladě.

Sportem ku zdraví

Již od raného dětství každý slýchá o důležitosti pohybu. Dokud jste školou povinní, sport je vám předepisován ve formě tělocviku, avšak mnoho lidí od pravidelného pohybu upustí spolu s odchodem ze školy. Pravidelný sport je však pro naše tělo velkým přínosem v mnoha ohledech. Tuky přeměňující se na svaly, lepší držení těla, správné fungování vnitřních orgánů, posílení imunity, to vše jsou některé z bonusů spojených se sportováním.

Kolektivní sporty

Každý člověk je jiný, a to se samozřejmě projevuje i na výběru individuálního cvičení. Někteří jsou spokojení se stále oblíbenějším běháním, jiní si rádi zacvičí v posilovně, pro mnohé je ale tou správnou zábavou pouze kolektivní sport. Právě díky pravidelným společným tréninkům získáváte kromě jiného i nové přátele. Mezi nejrozšířenější sporty stále patří fotbal, hokej a florbal, do povědomí se však stále více dostávají například soutěže dobrovolných hasičů.

Správné vybavení

Ať už berete sport jako rekreační záležitost, anebo máte vyšší cíle, vždy byste měli mít dobré vybavení, počínaje správným oblečením. Sportovní dresy, které vyrábí firma s dvacetiletou zkušeností DDsport, jsou ideálním řešením v případě, že vám skutečně záleží na kvalitě. Na výběr je z mnoha střihů i barev, navíc si zde můžete nechat navrhnout i klubové logo. K dostání jsou fotbalové dresy, florbalové dresy, hokejové dresy, hasičské dresy, ale také dresy atletické a dresy basketbalové. U všech je možné vzhled přizpůsobit vašim představám od A až do Z.

dres

reklama: