www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 09/07/2019 - 13:18

Studenti zbystřete! Camp Center International opět vyhlásilo výběrové řízení na získání stipendia na středoškolský studijní pobyt v USA! Co musíte udělat pro to, abyste od roku 2020 mohli rok studovat za oceánem? V podstatě ne zas tak mnoho.

Podmínky pro získání stipendia CCI pro roční studium SŠ v USA jsou jasně dané. V první řadě je nutno být narozeni někde mezi daty 10. 3. 2002 a 1. 8. 2005. A v řadě druhé samozřejmě musíte ovládat angličtinu – na posledních třech vysvědčeních nesmíte mít z tohoto jazyka známku horší než dvojku a průměr za poslední tři studijní roky nesmí být vyšší než 2,0. A z dalších předmětů nesmíte být za stejnou dobu ohodnoceni známkou nižší, než je trojka! Splňujete to? Gratulujeme, můžete se přihlásit do výběrového řízení, které se uskuteční 22. září v Hradci Králové!

Co k přihlášce musíte doložit?

Následovat bude vyplnění přihlášky ke stipendiu, na základě kterého vám na e-mail, jenž uvedete při registraci, budou zaslány informace, na jakou adresu zašlete další nezbytné dokumenty v podobě oskenovaného vysvědčení za poslední tři roky a vypracovanou esej na téma „Proč chci studovat rok na střední škole v USA“. Samozřejmě v angličtině. Účast ve výběrovém řízení vás vyjde na 1500 Kč, což je v porovnání s celkovou hodnotou stipendia, která je přes čtvrt milionu korun, zanedbatelná částka.

Proč vycestovat do USA?

Co vám roční pobyt ve Spojených státech amerických přinese? Životní zkušenost a jazykové znalosti. Opravdové jazykové znalosti. Budete mluvit, psát i číst jako rodilý mluvčí. Každý, kdo se kdy učil cizímu jazyku a měl možnost vycestovat do zahraničí, vám potvrdí, že až v cizí zemi jeho znalosti nabyly reálné podoby.

Střední škola v USA? Proměňte sen v realitu!

A se stipendiem se vám v USA samozřejmě bude lépe studovat i žít. Hodnota stipendijního programu je totiž 250 000 korun! Za ně uhradíte zpáteční letenku, pobyt na americké státní střední škole, ubytování v hostitelské rodině, kulturní a sportovní aktivity pořádané vysílající organizací, pojištění, transfery, asistenční službu a mnohem víc. Zkrátka o vás bude velmi dobře postaráno. Tak neváhejte. Možná před sebou máte svou životní zkušenost!

stipendium USA

reklama: