www.katedrala.cz


         
DTP studia
Vložil/a grafické studio..., Po, 05/14/2018 - 14:07

Nabízíme služby grafického studia zaměřeného na grafický design, webdesign, reklamu, video produkci a produktovou a uměleckou fotografii. Dokážeme pro Vás navrhnout logo, firemní identitu, moderní webové stránky nebo internetový obchod.Navrheme a vyrobíme také propagační tiskoviny, vizitky, letáky, plakáty, brožury, newslettery, katalogy, kalendáře a další materiály. Dokážeme vyrobit firemní štíty a výlohy, reklamní stojany, roll upy, billboardy, polepy automobilů a mnoho dalšího.

Vložil/a zephiros, Út, 10/29/2013 - 10:17

Sme profesionálna tlačiareň s tradíciou od roku 1998, ktorá vytlačí Vašu zákazku kvalitne, rýchlo a zároveň za veľmi dobrú cenu. Špecializujeme sa na tlač vizitiek, letákov, plagátov, hlavičkových papierov, obálok, brožúr, katalógov, jedálnych lístkov, samolepiek, etikiet, veľkoplošnú tlač a výrobu ďalších tlačovín. Vďaka nášmu modernému strojovému parku a technickému vybaveniu vieme tlačiť od jedného kusu po tisíce.

Vložil/a qp.cz, Pá, 03/25/2011 - 11:07

Výroba vizitek, letáků, plakátů, katalogů, samolepek, formulářů, akčních nabídek, ceníků, jídelních lístků, menu, etiket (samolepících i na mokré lepení)a mnoho dalšího. Vlastní dokončování umožňuje naši rychlou reakci na Vaše přání.
www.qprinter.cz

Vložil/a 25851128, Čt, 09/02/2010 - 10:21

Vydávání odborných, kulturně-reklamních a karavaninkových časopisu, katalogu a jiných publikací. Grafické zpracování tiskovin, zajištění tisku.

Vložil/a webtek, Po, 11/09/2009 - 01:26

Jsme profesionálové v oblasti tvorby efektivních webových stránek, grafiky a internetových aplikací.

Vložil/a webillusion, Út, 05/05/2009 - 09:06

Naší hlavní činností je kreativní grafická tvorba (například návrhy logotypů, tiskovin, grafické manuály), DTP (sazba a příprava pro tisk), oblast internetu - webové prezentace, malonákladový tisk, velkoplošný digitální tisk, řezaná reklama (polepy aut, výloh atd.).

Vložil/a exnerstudio, Út, 04/21/2009 - 11:11

Poskytujeme veškeré služby v oblasti malonákladového a velkoplošného tisku. Vytvoříme grafické návrhy, corporate identity, katalogy, letáky, logotypy… Zhotovíme plnobarevné reklamní poutače, polepy automobilů, samolepky s ořezem, POS displeje atd.

Vložil/a exnerstudio, Po, 02/16/2009 - 14:17

Grafické studio a tiskárna, poskytujeme veškeré služby v oblasti malonákladového a velkoplošného tisku, zpracujeme grafické návrhy, corporate identity, katalogy, letáky, logotypy... Vytvoříme www stránky, e-shopy na míru s optimalizací pro vyhledávače.

Logo EXNER studio
Vložil/a adminww, Pá, 01/09/2009 - 16:55

Reklamní agentura byla založena roku 1992 a poskytuje tradiční reklamní činnosti, komunikační a public relation servis. Nabízíme DTP studio, sazbu - zlom, dále také digitální a velkoplošný tisk, laminace, web design, mapy, obaly a reklamní předměty.

dtp5.jpg
Vložil/a adminww, Pá, 01/09/2009 - 16:53

Vyrábíme a prodáváme dárky jako kalendáře, novoročenky, blahopřání, novoroční přání, PF, publikace (knihy), sklo, to vše s orientací na současné české umění (O. Kulhánek, A. Lamr, Z. Mézl, J. Šuhájek, J. Všetečka a další) pro firmy s logem. Nabízíme prepress, design, DTP, sazbu, zlom, CTF, CTP, počítačový tisk, grafiku, malonákladový a personalizovaný digitální tisk. Naším novým produktem je fotokniha, fotoalbum, které si vytvoříte pomocí aplikace Book-Maker. Fotoknihy jsou novodobá fotoalba.

dtp4.jpg

reklama:

Syndikovat obsah