www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 09/07/2018 - 01:32
Aktuální update 5.40 pro nejpopulárnější hru současnosti Fortnite má nové zlodějské téma. Přidává do hry i novinku a to přitahovací hák, který upravuje hratelnost hry.

Zlodějský režim The Getaway je přitom časově omezený.

Mapa Fortnite drahokamů a dodávekHráči sdružení ve čtyřčleném squadu se snaží najít, nebo ukradnout drahokam. Vyhrává ten squad, který dokáže drahokam dopravit do dodávky, která pomalu padá na padáku. Drahokamy najdou hráči v jednom ze čtyřech sejfů. Nemají v tu chvíli vyhráno. Jeden z nich vezme obrovský drahokam ve tvaru koně na záda a vydají se najít nejbližší dodávku. Ostatní hráči se jim snaží diamant sebrat. Drahokamy padají v na balónu zavěšeném drop sejfu. Ten se navíc otevírá delší čas než jinak běžná bedna. Na mapě jsou vždy čtyři drahokamy a čtyři dodávky.
Výhra Fortnite

Druhou novinkou je přitahovací hák, který se objevil ve standardní hře. Umožní hráčům se přitáhnout k okolním objektům. Na jeden hák se mohou přitáhnout až patnáctkrát. Ale hák má omezené lano, tak vzdálenější objekty nejdou zachytit. Ale je to opravdu dobrá pomůcka. Rychlejší než stavění šikmé plošiny a navíc vaši cestu nemohou použít k vašemu pronásledování další hráči.
Přitahovací hák Fortnite

Co je to vlastně Fortnite?

Pro neznalé. Fortnite Battle Royale je free-to-play videohra vyvíjená studiem Epic Games. Byla vydána pro Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch v září 2017. Je založená na Fortnite, kooperativní survival hře s prvky stavění. Epic Games se inspirovali hlavně hrou PlayerUnknown's Battlegrounds, která vyšla v březnu 2017 a nejvíce popularizovala žánr battle royale. Postřehli možnost vytvořit ze hry Fortnite mód ve stylu Battle Royale.
Fortnite Battle Royale lze hrát samostatně nebo v malých skupinách. Cílem hry je zůstat poslední naživu ze 100 hráčů. Na začátku hry je 100 hráčů spuštěno z létajícího autobusu na mapu, na níž jsou náhodně generované zbraně, elixíry a další vybavení. Průběhem času se bezpečná zóna (představující oko bouře, která ničí svět) zmenšuje a hráči mimo tuto zónu dostávají body poškození (mohou i zemřít). Tak jsou přežívající hráči tlačeni do menších a menších prostor a jsou nuceni se střetávat. Hráči mohou poraženým nepřátelům vzít vybavení.
To, co tuto hru odlišuje od ostatních her žánru se battle royale, je systém stavění. Většina objektů v prostředí se dá zničit krumpáčem pro zisk surovin (dřevo, cihla a železo), které mohou být použity pro stavbu opevnění s limitovanou odolností, jako např. zdi, schody a rampy. Tyto objekty mohou být použity pro rychlejší pohyb krajinou nebo ochranu před střelbou.

Hraním Fortnite se dá i vydělat

Hra je tak populární, že Tyler Blevins lépe známý pod přezdívkou „Ninja“, si vydělá neuvěřitelných 500 tisíc dolarů měsíčně pouhým hraním. Svoje hry nahrává a komentuje. Ostatní hráči sledují jeho videa a reklamu v nich obsaženou ...

Fortnite

reklama: