www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/15/2017 - 12:12

Čas od času ovládne svět nějaký fenomén, který musí najednou všichni mít. Dokázali byste nějaký takový z poslední doby jmenovat? Dokonalým příkladem jsou push-up džíny. Přišla s nimi jedna italská značka a nosí je ženy po celém světě. Všechny totiž chtějí mít pevnější zadeček a hezčí postavu.

Speciálně šité kalhoty, které vám nadzvednou zadeček, opticky jej zakulatí a celkově vytvarují spodní část postavy, má na svědomí italská značka Freddy. Samozřejmě existuje spousta kopií a napodobenin, ale originál s patentovanou technologií WR.UP je jen jeden. Poznáte ho jednoduše – pravé Freddy jeans jsou z příjemného materiálu, dokonale přilnou k postavě a hezky zvýrazní rysy.

Kalhoty pro každou ženu

Přestože jsme doposud mluvili o džínách, modely s technologií WR.UP se vyrábí z různých materiálů. Bez problémů tedy seženete elegantní černé nebo šedé kalhoty, nebo naopak maskáčový kousek.

Vzhledem k variabilitě je možné si push-up jeans značky Freddy vzít skoro na každou příležitost. Hodí se do práce, do fitka i pro volný čas. Díky tomu, jak přilnou na tělo, jsou skutečně pohodlné, přesto v nich vypadáte skvěle.

Značka Freddy se začala rozšiřovat mezi ženami, které dbají na pěknou postavu a chodí cvičit, nicméně dnes je má v šatníku i spousta jiných slečen a paní. Není divu – každá žena chce mít hezký zadeček.

Vánoční dárek nevyčíslitelné hodnoty

Za Freddy kalhoty si sice připlatíte, nicméně za své peníze dostanete odpovídající hodnotu. Radost budou dělat dlouho a největší pod stromečkem. Nemáte i vy mezi svými blízkými nějakou ženu či slečnu, která by takový dárek ocenila? Velikost určitě trefíte, jelikož jsou kalhoty elastické. Takže zbývá vybrat jen barvu a variantu s klasickým, zvýšeným či sníženým pasem. A pokud si netroufáte tipovat, co by obdarované slušelo, darujte jí dárkový poukaz na kalhoty. Nabízí ho například e-shop Sexyjeans.cz.

Freddy jeans

reklama: