www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 01/15/2017 - 09:24

Zimní sezona je v plném proudu. Máte už zamluvené ubytování a termín vaší zimní dovolené? Pokud ne, rozhodně nezoufejte! I nyní je možné najít spousty hotelů, apartmánů a jiných ubytovacích kapacit, které vám nabízejí příjemný pobyt se vším všudy. Pro mnohé je evropskou baštou lyžování Rakousko. Není divu. Dokládá to jasně i počet moderně vybavených středisek. My se nesoustředíme na jejich vybavení a počet kilometrů sjezdovek, nýbrž na optimální ubytování. Samozřejmě doporučíme i cestovní kancelář, s níž lze nejen do některého z nich vyrazit.

Ubytování přímo na sjezdovce v hotelu Scol***

Výbornou volbou je bezesporu středisko Kals nacházející se v Tyrolsku. Přesněji řečeno, oblast se jmenuje Grossglockner Resort a tvoří ji lyžařská houpačka složená ze dvou center v Kalsu a Matrei. Na vrchol se dostanete pohodlně kabinkovou lanovkou a můžete sjet do sousedního střediska. Naším tipem na ubytování je tříhvězdičkový hotel Scol, který stojí přímo u sedačkové lanovky Figolbahn. Mimo veškerého komfortu budete moci využít bazénu v budově Figol a sauny či dětské herny v objektu Jenshof.

Skvělý Nassfeld v hotelu Zum Waidegger Wirt***

Užívat si lyžování v Rakousku jezdí mnoho turistů do slavného střediska Nassfeld. Právě tady si budete moci zvolit ze spousty lyžařských dálnic a míst pro freeride. Ubytování lze řešit pobyt v hotelu Zum Waidegger Wirt***, který se nachází 5 km od lanovky Millenium Express. Vydáte se sem pohodlně skibusem ze zastávky situované pouhých 10 minut chůze od hotelu. Ten je typický rodinným charakterem, parní či finskou lázní či spoustou zábavy u fotbálku, biliardu nebo v místnosti se stolním tenisem. Při ubytování navíc dostanete slevu 30 % do vodního světa - Aquareny v Kötschach Mauthen.

 

Je libo ledovec?

Zajímavou volbou jsou mimo jiné apartmány Mentil nacházející se v srdci horského městečka Flattach. Na skibus to máte pouhých 50 m a můžete vyrazit do areálu na ledovci Mölltal vzdáleného 8 km. Součástí apartmánů je vyhřívaná lyžárna a jsou pokryty signálem WiFi.

Ať už potřebujete jen ubytování nebo sháníte lyžování v Rakousku se skipasem, vyberte si v pestré nabídce cestovní kanceláře Traveller s.r.o.

  Lyžování v Rakousku

reklama: