www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/27/2017 - 18:46

Zvyšující se počet skladových hal, průmyslových pracovišť i diskontů dělá těžkou hlavu jejich provozovatelům v tom, jak levným a efektivním způsobem vybavit zmíněné budovy. Hodí se skladové regály, obalový materiál, manipulační technika a pracovní síly. Vysokozdvižné a paletové vozíky jsou neocenitelnými pomocníky, jichž se stále nedostává. Kde sehnat moderní, funkční a co nejlevnější manipulační techniku?

Spolehlivý dodavatel veškeré manipulační techniky

Hlavním hráčem na českém trhu, který dodává stroje i do Evropy a zbytku světa, je firma VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. Patnáctileté zkušenosti s prodejem použitých vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky se projevují ve vysoké kvalitě, pečlivém výběru i servisu nabízených strojů koncovým uživatelům. V prodejních skladech v Praze a v hlavním skladě v Červené Vodě je možné si aktuálně vybrat z osmi set různých produktů.

Bazar vysokozdvižných vozíků a jiné techniky

Zájemci o vysokozdvižné vozíky si můžou vybrat konkrétní techniku od světoznámých výrobců, kam patří Linde, Jungheinrich, BT, Toyota, Still, Nissan, Komatsu a Hyster. Bazar vysokozdvižných vozíků disponuje vzv do provozu ve výrobních halách stejně jako vysokozdvižnými vozíky terénními, které mají dokonce pohon 4×4. V nabídce zájemci naleznou i další manipulační techniku jako nízkozdvižné vozíky, retraky, zakladače i ručně vedené elektrické paletové vozíky. Nezáleží, jak úzké jsou chodby ve vašem skladu, jak členitý je terén v areálu, ani jak vysoko je třeba zboží dopravit. Z nabídky bazaru s manipulační technikou si vyberou i ti, kdo mají velice specifické požadavky, se kterými neuspěli v běžných prodejnách. Například teleskopické manipulátory se hodí pro zemědělce, pro stavební práce a pro převážení břemen v členitém terénu. Pohon vzv je nejčastěji na elektřinu, naftu nebo LPG.

Výběr vzv z webu i showroomu společnosti

Webové stránky společnosti s ručením omezeným VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY mají přehledné řazení, zákazníci se snadno zorientují a vyberou si z ucelené nabídky díky vyhledávacímu filtru. Prodejní tým reaguje pružně na dotazy zákazníků a podá jim pomocnou ruku při výběru konkrétního vysokozdvižného vozíku či jiné techniky. V showroomu prodejny je možné si konkrétní vzv prohlédnout a vyzkoušet osobně. Žádné anonymní virtuální prodávání.

Manipulační technika s kompletním příslušenstvím

Každý vysokozdvižný vozík je klietovi ochotně předveden a klient si může vozík sám vyzkoušet. Nabízená technika je repasovaná v novém laku, což snižuje významně její cenu, a je díky tomu dostupná pro každého. Čeští a slovenští zákazníci si vybrané produkty, stejně jako náhradní díly, mohou koupit na splátky nebo úvěr. V prodeji jsou také doplňky jako bílé nešpinící i běžné pneumatiky, kabinové dveře, vidle, nástavce, krytky světel, boční posuvy a další důležité náhradní součástky. Rovněž se nabízejí přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky, jež se montují na zvedací zařízení, jako například paletové vidle rozmanitých délek a nosností, hydraulické lopaty, jeřábová ramena, svěrné čelisti na balíky a otočná zařízení o 360 °.

Doprava a servis vysokozdvižných vozíků

Díky spolupráci se spolehlivými dopravci jsou vybrané a objednané produkty dopraveny ke každému zákazníkovi včas a bez poškození. Pro celistvost nabídky je třeba uvést, že VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. poskytují odborný servis veškeré techniky na místě anebo v dílně v Praze a Červené Vodě.


reklama: