www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 07/30/2017 - 12:50

Život je příliš krátký na nudné dárky. Potřebujete i vy pořídit pro vaše přátele netradiční dáreček, na který nezapomene? Pak si přečtěte naše dnešní tipy na originální dárky, se kterými darujete i skvělý zážitek. Který z našich tipů si vyberete?

 

Tandemový seskok

Možná se vám tento dárek zdá již jako tradiční a častý, věřte však, že spousta lidí si na něj netroufne. Pokud máte přátele blázny do adrenalinových zážitků, určitě neváhejte a zajistěte jim tandemový seskok. Zdá se vám dárek drahý? Můžete se na něj složit s více lidmi. Ze seskoku můžete nechat pořídit i video, které si může obdarovaný nechat.

Luxusní masáž

Opravdu netradičním dárkem je luxusní masáž. Ta neprobíhá klasicky, jako obyčejná masáž zad nebo celého těla. Luxusní masáž v sobě obsahuje erotické prvky, které zajistí, že na masáž oslavenec nikdy nezapomene. Z luxusních masáží si můžete vybrat například nuru masáž, tantra masáž, vhodná je i relaxační erotická masáž. Erotické masáže probíhají v soukromém salonu, kde se o klienta postará sexy masérka. Masáž začíná ve sprše, kde se klient s masérkou seznámí a vzájemně si ukáží, co je jim příjemné. Erotická masáž je stále více oblíbený druh odpočinku a příjemné relaxace pro jednotlivce i pro páry.

Vodní lyžování

Pokud se narozeninová párty koná v letních měsících, můžete oslavence obdarovat i zážitkem ve formě jízdy na vodních lyžích. Na internetu si můžete zjistit, na kterém jezeře, přírodní nádrži nebo řece ve vaší blízkosti se vodní lyže provozují a zaplatíte jednu lekci. Vodní lyže zaručují skvělý a netradiční zážitek, ke kterému by se oslavenec možná sám ani nikdy neodhodlal.

Létání ve větrném tunelu

Hledáte adrenalin? Najdete jej určitě i ve větrném tunelu, ve kterém si oslavenec může pár minut zalétat bez jakýchkoliv pomůcek. Větrných tunelů je po České republice více, vybrat si tak můžete ten nejbližší. Pocit, který ve větrném tunelu zažijete je nepopsatelný, je proto skvělým a originálním dárkem.

Nekupujte žádné nudné dárky, které nepotěší ani neurazí. Originální dárek je ta nejlepší investice, jakou můžete vašim přátelům zaplatit.

 

reklama: