www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 02/13/2016 - 02:01

Bali je ostrovem Bohů a rájem na zemi. Kdo sem zavítá, nemůže se do tohoto krásného kousku naší země nezamilovat. Jóga, šamani a meditace k Bali neodmyslitelně patří a proto snad každý, kdo jógou žije, sem touží zavítat. Ať už se vám to poštěstilo nebo zatím ne, můžete si alespoň pořídit parádní kousky, na tomto ostrově ručně vyráběné. Poslouží vám nejen při józe, ale budou vám dělat radost každý den. Je libo šperky, tašky na cvičící podložky, oblečení na jógu nebo harmonizující spreje? Zavítejte do obchůdku sitara.cz, jehož prostřednictvím se jeho provozovatelka snaží předat dále radost a inspiraci, kterou na Bali objevila.

Vhodný oděv na jógu

Jóga je nejlepší způsob, jak utřídit myšlenky, zdokonalit dýchání a protáhnout celé tělo. Kdo jí jednou propadne, je ztracen. Na jógu potřebujeme, stejně jako na ostatní druhy cvičení, vhodný oděv. Měl by být především komfortní. Oblečení Sitara je vyrobeno na Bali, ze 100% bavlny, je pohodlné, vzdušné a pěkného designu. Tyto originální tílka, podprsenky nebo kalhoty se hodí pro všechny styly, i pro hot nebo bikram jógu. Vybírat můžete ze zajímavých a nijak rušivých barev, oblečení na jógu je navíc ozdobeno typickými symboly jako je květ lotosu nebo ÓM.

Šperky z ostrovního ráje

Krásné šperky z Bali vám dodají šmrnc a alespoň trochu navodí atmosféru tohoto ostrovního ráje. Jóga šperky jako náramky, náhrdelníky nebo výrazné náušnice se hodí pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Možná se vám zalíbí, i když józe příliš neholdujete, jak jsou krásné. Hodí se i jako nápaditý dárek pro vaše blízké.

Praktická taška na jógovou podložku

Kam s podložkou na jógu neboli „jógamatkou“? Určitě vás už nebaví nosit ji v nevzhledné igelitce nebo dokonce jen tak v ruce. Řešením je taška určená přímo k tomuto účelu, bavlněná, jednoduchá a přitom velmi důmyslná. Díky ní budete mít volné ruce a vybrat si můžete z několika provedení. Vaše cesta na jógu bude rázem veselejší a příjemnější.