www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 10/29/2017 - 19:37

Trápí vás na vašem těle nějaké znaménko, které nemá úplně klasický tvar nebo barvu? Pak se odhodlejte, a konečně navštivte kliniku, kde vám podezřelá znaménka profesionálně odstraní. V letních měsících se zákroky jako odstranění znamének nedoporučují. Udělejte tedy něco pro sebe právě teď!

 

Možná i vy máte pocit, že vám některé znaménko ubírá na kráse, bojíte se jeho odlišného vzhledu nebo vám vadí jeho poloha, kdy o něj zachytáváte šperky nebo oblečením a bojíte se, že byste si ho mohli poškodit. Dalšími problémy mohou být stále se zvětšující, mokvající, svědící znaménka, nebo znaménka, která mění tvar či barvu, je nutné je začít řešit okamžitě. Podzim je pro takovéto zákroky dobrou volbou, jelikož pokožku nevystavujeme přímému slunečnímu záření a bude se tedy moci hojit. Jaké jsou možnosti odstranění?

 

První možností je chirurgické vyříznutí. Znaménko odborníci znecitliví anestetikem a po pár minutách vám jej lékař odstraní skalpelem. Kůže se poté sešije a rána se překryje náplastí, aby se mohla začít hojit. Zákrok je rychlý, trvá okolo 15 minut. Nevýhodou však u takového zákroku je, že vám po něm zůstane jizva.

 

Další možností je proto laserové odstranění znamének, ke kterému se využívá špičková technologie nejmodernějšího dermatologického erbiového laseru BeautyLAS, který vás zbaví jednak nechtěných znamének, ale i bradavic, kožních výrůstků a pih. Díky laserové dermatologii můžete podstoupit i zákroky jako je odstranění žilek, pigmentací nebo i odstranění tetování jakékoliv barvy i stáří. Při tomto zákroku se odpaří vrchní vrstva pokožky a zároveň se zacelí drobné ranky a cévky ve spodní vrstvě. Velkou výhodou přitom je, že se nevytvoří jizva. Odstranění znamének laserem je bezbolestné, rychlé a účinné. Pokud se rozhodnete k odstranění znamének laserem, vyhledejte laserové centrum či kliniku, která nabízí moderní profesionální služby, odvětvím, jako je laserová dermatologie se věnuje již mnoho let a má široké zkušenosti.

 

Přestaňte odstranění znamének z jakéhokoliv důvodu neustále odsouvat a začněte pečovat o své tělo. Uvidíte, že budete po zákroku šťastní, že jste konečně udělali krok vpřed!

reklama: