www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/04/2017 - 13:39

Každá žena má doma v kuchyni určitě řadu pomocníků, bez kterých by byl život o dost těžší. Výrobci si jsou tohoto faktu dobře vědomi, a tak se rok co rok na trhu ukáže nový jedinečný kuchyňský pomocník, který toho umí ještě více než starší model. A nebylo by skutečně úžasné, kdyby existoval jeden přístroj, do kterého byste jen všechno naházeli, a on by už udělal zbytek? S kuchyňskými pomocníky od značky KitchenAid budete mít pocit, že je tento sen skutečností.

Značka KitchenAid

Každá hospodyňka, která v kuchyni tráví alespoň trochu času a nevaří pouze z donucení, určitě dobře zná domácí kuchyňské pomocníky KitchenAid. Je to jedna z mála značek kuchyňských robotů, které se podařilo perfektně skloubit funkčnost i nadčasový a prvotřídní design. Zatímco jiné roboty z kuchyňské linky ihned po dokončení práce uklidíte, tyto kousky si tam ještě hrdě necháte vystavené. Není proto také žádný div, že starší modely KitchenAid robotů najdete vystavené rovněž v muzeích.

Tohle vám nesmí doma chybět

Pokud byste si museli vybrat jen jeden výrobek od firmy KitchenAid, určitě by to měl být kuchyňský robot Artisan. Díky nerezové míse a deseti volitelným nástavcům s ním během chvilky šleháte, mixujete, lisujete, strouháte, nebo připravujete pravé domácí těstoviny. Samozřejmostí je rovněž nadčasový a elegantní design. Stejně, jako jakékoliv jiné domácí pomocníky KitchenAid si i tohoto robota vyberete hned z několika barevných variant. Díky jeho multifunkčnímu využití a stále rostoucí oblíbě navíc můžete v současné době zakoupit také jeho zmenšenou verzi pod názvem Artisan Mini. Jeho objem je však nadále úctyhodných 3,3 l. Díky této zmenšené verzi si ho tak již můžete pořídit i do menších kuchyní, kam by se však jeho větší sourozenec nevešel.

Zdroj: https://www.ekitchenaid.cz/

reklama: