www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 11/01/2017 - 18:57

Většina lidí a především pak žen se určitě shodne na tom, že úložného prostoru na oblečení není nikdy dost. V takovém případě je proto neocenitelným kusem nábytku právě šatní skříň. U většiny vybavení domácnosti ale musíte přemýšlet, kam jej vhodně umístit. Skříň se však naštěstí hodí do kterékoliv místnost v bytě, jedinou otázkou tedy zůstává, jak vybrat tu nejvhodnější šatní skříň?

Jak vybrat šatní skříň?

Pro většinu lidí, kteří se chystají na nákup nového kousku nábytku, je rozhodujícím faktorem cena. Šatní skříň je však snad jediným vybavením domácnosti, u kterého to neplatí. Mnohem důležitější je totiž velikost a obecně platí, že čím větší, tím lepší. I velikost je však bohužel limitována velikostí ložnice či šatny. A v případě současných trendů vybavení domácnosti je více moderní vzdušnost, a tím pádem méně objemný nábytek. Spíše než do šířky tedy vybírejte skříně, které se zvětšují do výšky. V tomto případě se pak také mnohem lépe vyřeší problém vnitřního uspořádání skříně. Snáze se vám budou kombinovat police a zavěšení oblečení na ramínka. Právě kombinace obojího je totiž podle průzkumů to nejlepší. Neméně důležitý je také způsob otevírání šatní skříně. Klasické dvoukřídlé otevírání si může dovolit každý, kdo má dostatek místa všude kolem. Posuvné otevírání skříně naopak určitě oceníte v případě, že žijete v menším bytě, a chybí vám dostatek prostoru.

Nábytek Dona­-shop

Pokud se tedy i vy v současné době potýkáte s nedostatkem úložného prostoru a sháníte vhodné skříně do šatny, určitě navštivte internetové stránky obchodu s nábytkem Dona-­shop. V jejich nabídce najdete šatní skříně různých velikostí i vnitřního uspořádání. Velkému zájmu se také těší skříně, které mají z vnější strany nainstalované zrcadlo. Vše, co si oblečete, si můžete ihned prohlédnout v celé kráse.

reklama: