www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/31/2018 - 10:43

Není snad nic horšího než to, když jsme v soukromí svého domova vystaveni zvídavým očím kolemjdoucích. Naštěstí tomu lze zabránit. Třeba instalací speciálních stínících sítí na ploty.

Znáte to. Je léto, tedy teplo a my bychom rádi vystavili své tělo na odiv slunečním paprskům. V tom nám téměř nic nebrání až na ty kolemjdoucí. Těm můžeme zabránit v podstatě dvěma způsoby.

Stínění stromy

Prvním jsou vzrostlé stromy. Šťastnými jsou ti, kteří jsou jimi obklopeni. Poskytují nejenom ochranu před zvídavými zraky, ale také jsou zdrojem obzvláště v létě vyhledávaného stínu a romantického štěbetání ptactva. Stromy si samozřejmě můžeme vysadit. Na to až vyrostou, si ale budeme muset minimálně osm let počkat.

Neprodyšný plot

Další způsob, jenž se nám nabízí, je neprodyšný plot, tedy plot, skrz který není vidět. To je velmi účinné a efektivní řešení, ale dosti nákladné. Naštěstí existují mnohem levnější alternativy, jež i za méně peněz odehrají hodně muziky.

Stínící sítě na ploty

Nedostatek vzrostlé zeleně je možno vyřešit například instalací speciálních stínících sítí. Ty jednoduše připevníte na stávající třeba pletivový plot a můžete si být jisti, že oko poutníkovo už na vás nespočine. Skrz tyto stínící sítě na ploty opravdu není vidět. Stínění, které poskytují, je dokonalé. A jistou měrou vás ochrání i před větrem. Zkrátka se jedná o efektivní ochranu před lidskými i klimatologickými vlivy.

Plot splývá s okolím

Stínící sítě na ploty se vyrábějí z kvalitních PE vláken v zelené barvě. Ta je zárukou, že plot dokonale splyne s okolní přírodou. Velmi jednoduchá je i instalace sítí. Na okrajích se nacházejí speciální oka, kterými je jednoduše připevníte ke stávajícímu plotu. Stejným způsobem je pak bez problémů můžete i odstranit. Sítě jsou navíc finančně dostupné a nadmíru efektivní. Nejen voyeři už u vás nebudou mít šanci.

Skrz tyto stínící sítě na ploty opravdu není vidět.

reklama: