www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/05/2016 - 02:13

Není žádným tajemstvím, že kvalita života zvířete se odvíjí od jeho stravy. Pokud vlastníte psa nebo kočku je na vás jako na majiteli, abyste jim zvládl zajistit plnohodnotný život. Psi i kočky jsou od přírody šelmy a tomu musí být jejich strava podřízena. Pravda je, že ne všechna krmiva, která jsou aktuálně na trhu, to mohou zajistit. Výjimkou je krmivo značky Brit Care, které je populární u chovatelů a samozřejmě i u samotných zvířat. Proč by ho v misce měl najít váš domácí mazel?

100% hypoalergenní složení

Oblíbenost Brit Care krmiva pro psy a kočky pramení z jeho složení. Jako jedno z mála obsahuje výhradně suroviny, jejichž kvalita prochází přísnou kontrolou a pouze takové, které mají pro zvířata přínos. Největší podíl ve složení granulí tvoří maso. Použito je maso superprémiové kvality, a to jehněčí, drůbeží či maso z lososa. Složení granulí doplňuje ještě zelenina a další výživově hodnotné složky. Plusem je, že krmivo obsahuje organicky navázaný selen a vitamín E. Tyto dvě složky posilují imunitní systém psů a koček a pomáhají udržovat optimální kondici. Granule Brit Care dále obsahují zinek. Tento prvek je důležitý pro udržení zdravé a dobře vypadající srsti. Díky výběru surovin je krmivo hypoalergenní, což znamená, že je vhodné pro psy i kočky všech ras i věku.

Laskominy bodují

Značka Brit Care uvádí na trh kromě granulí pochoutky pro psy i kočky v podobě žvýkacích plátků z kachního nebo drůbežího masa. Ty se hodí jako odměna či jako zpestření jídelníčku. V nabídce jsou také chutné konzervy a jiné pochoutky.

Výhodně u Zveros.cz

Krmivo Brit Care aktuálně najdete v nabídce internetového obchodu Zveros.cz. Při nákupu potěší doprava zdarma po celé České republice. Pokud jste z Brna, doručí vám objednané zboží ještě v den objednávky.

Naservírujte vašemu zvířecímu společníkovi do misky Brit Care krmiva pro psy a kočky a dopřejte mu život plný síly a vitality. Odměnou vám za to bude jeho spokojenost!