www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 01/17/2016 - 18:22

Pelíšek patří k základním potřebám, které pořizujeme, když si pořídíme pejska. A zpravidla ho několikrát za psí život obměňujeme. Náš zvířecí kamarád potřebuje svůj pohodlný koutek, kam se uchýlí přes den i v noci, pokud s námi teda nespí v posteli. Chcete svému mazlíčkovi dopřát opravdový luxus a kvalitu? Zvolte českého výrobce DOOOP, který už mezi pejskaři začíná být pojmem. Jeho luxusní pelíšky pro psy jsou nepřekonatelné!

Kvalita od českého výrobce

Ručně šité pelíšky pro psy značky DOOOP jsou opravdu luxusní a navíc podpoříte českou výrobu. Vynikají kvalitou i krásným provedením, co více si přát? Navrženy jsou tak, aby každý pes, ať už malý nebo velký, štěně nebo pes v letech, měli své pohodlí.

Matrace, kterou svému psovi budete závidět

Součástí je vyjímatelná matrace silná 8 cm, vyvinutá speciálně pro tento účel. I při dlouhodobém používání si zachovává tvarovou paměť. Výplň je tak akorát těžká, aby se pelíšek nepřemísťoval jen tak snadno po místnosti, pokud nechceme, také má skvělé termoizolační vlastnosti.

Praktičnost především

Spodní část těchto luxusních pelíšků pro psy je opatřena protiskluzovou vrstvou, která zajistí neklouzavost jak doma na jakémkoliv povrchu, tak třeba v autě. Pelíškům nechybí praktické ucho, takže je není problém elegantně přemístit, ani když se jedná o pelíšky té největší velikosti. Oceníte to nejen při úklidu, ale třeba i na výstavě.

Výjimečně odolný potah

Barvu pelíšku si můžete vybrat zcela podle vašich představ. K dispozici je totiž mnoho kombinací barev. Určitě najdete tu, která bude ladit k barvě vašeho pejska i k designu vašeho bydlení. Potah je výjimečně kvalitní a voděodolný, vydrží téměř vše. Vlhkost se nedostane dovnitř k matraci, stejně je tomu tak s roztoči a parazity.

Snadná údržba vás nadchne

Do pelechu se ani nezapichují chlupy, takže pokud váš mazlíček neustále líná, nebude mít pelíšek za chvíli novou barvu, ale bude stále vypadat jako nový, stačí jej vysát. Údržba ručně šitých pelíšků pro psy je snadná a při každé „nehodě“ nemusíme hned pelech prát, stačí jej otřít. Zip umožní vyjmutí náplně a důkladné vyprání potahu.

 luxusní pelíšky pro psy
Foto zdroj: www.dooop.eu