www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 05/18/2018 - 10:03

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké a zatím vás nenapadlo nic, co byste už v minulosti nepořídili? Co třeba letos nadělit svým přátelům geek trička s vtipným nápisem, nebo podarovat rodinu tričky s retro motivy z večerníčkových pohádek? Kombinace vtipu, dobrého nápadu a originálního designu najdete na hrdých geek tričkách, která si zamilujete na první pohled.

I vtipná trička mohou být kvalitní

Motiv samozřejmě není všechno. Kromě dominantního obrázku na předku trička jistě oceníte i kvalitu látky, která něco vydrží a je příjemná na tělo. Pak už zbývá jen vybrat barvu a motiv. Některé tematické obrázky z večerníčků jsou čistě dětské. Retro motivy, kde kraluje známá králičí dvojice Bob a Bobek však přináší originální pojetí s vtipnými nápisy. Nejznámější heslo králíků z klobouků jistě zná každý. Nápis "Vstávat a cvičit" na triku nosí jen ten, kdo uloví jedno z originálních geek triček. Motivy je dokonce možné najít i na povlečení pro polštářky.

Objevujte trefná motta

Motiv na geek tričku by měl vystihovat svého budoucího nositele. Pokud vybíráte triko s potiskem, zamyslete se i nad tím, jaký typ člověka obdarovaný je a co by ho nejlépe identifikovalo. Motiv na geek tričku není jen dominantní ozdobou oblečení, ale především má okolí vyjádřit beze slov názor nositele. Mnohé toho může prozradit i pohádková postavička, pokud je zachycena v té správné situaci. Co například věčně spěchající a zvědavý Maxipes Fík nebo již zmíněná králičí dvojice zachycena při hokejovém utkání? Jedním obrázkem se toho dá vyjádřit mnohem víc, než si myslíte.

Nechte si udělat ilustraci na míru

Aby ten výběr nebyl zas tak jednoduchý, máte možnost vymyslet si dokonce vlastní ilustraci zachycující králíky z klobouku nebo Maxipsa Fíka a vaše triko bude pak o to originálnější. Motiv lze samozřejmě umístit i na polštářky, tílka nebo mikiny. Stejně jako v pohádce, ani tady se fantazii meze nekladou. Geek trička nabízí největší výběr retro motivů pohádkových postaviček na českém trhu a s garancí oficiální licence už slaví celých deset let své existence. Do budoucna se navíc počítá s plánováním nových motivů. Nenechte si proto ujít příležitost být u jejich zrodu a třeba se i podílet na nových nápadech.

reklama: