www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/27/2016 - 15:56

Milujete to čekání, až se pohne prut a vy vytáhnete úlovek snů? Nevadí vám prosezené hodiny u vody, někdy říkajíc zbytečné? Nezoufáte nad prohranou hrou, když jdete domů s prázdnou a vyslechnete si, že jste celý den proseděli a nic nedělali? Výčitky v podobě vyhozených peněz za kvalitní rybářské potřeby neznáte.

Rybářské potřeby Brno

Hledáte rozmanitý výběr pro lovení ryb a dravců? Vyhledejte rybářské potřeby Brno, kde na váš milovaný koníček seženete úplně všechno! Nástrahy a návnady, pruty, navijáky, vlasce a šňůry, křesla a další. Vše pro lovení pstruhů, kaprů, sumců, dravců, ale i mořských živočichů. Máte cestu na rybářskou výpravu kolem prodejny? Zastavte se, budete překvapeni, co všechno vaše výbava může ještě potřebovat, abyste se domů vraceli s pořádným úlovkem a skvělým pocitem.

Rybářská křesla

Byli jste až doposavad zvyklí na sezení na dece či jednoduché skládací židličce?Fox Specialist Accessory Chair raven-fishing.cz Děláte velkou chybu. Rybářská křesla jsou podmínkou. Vybrat si kvalitní a pohodlné křeslo pro rybaření snů není těžké. Až poprvé usednete do rybářského křesla, nebudete chtít jinak. Konec bolavým kloubům a zádům. Ale ne že v něm usnete, protože pohodlí k nim bezprostředně patří. Usínat v pohodlném křesle obklopeni božským tichem, to je krása panečku. To si ale nechte až na doma. Pokud jste zvyklí dojet skoro až na své místečko automobilem, nebo trávit na rybách více dní, volte rybářské lehátko větších rozměrů, na kterém si můžete i v přestávce na chvilku odpočinout, přesněji schrupnout. Jste spíš víkendový rybář a procházka lesem k přehradě či rybníku vás nabíjí energií? Už se nemůžete dočkat, až dojdete na konec bukové mýtiny a rozprostře se před vámi třpytivá vodní hladina, ve které jste vždy chytili pořádnou senzaci? Volte rybářská křesla menších rozměrů. Kdo by taky tahal přes les těžké lehátko? Výběr z rybářských křesel a stoliček je také rozmanitý. A pohodlí vám zaručí stejné. Věřili byste tomu, že se dá usnout i vsedě? Nezapomínejte po očku sledovat, zda zrovna vaše ryba bere.

Rybářské navijáky

S každým rybářem, ať už začátečníkem nebo pokročilým, je spjat pořádný kvalitní prut. A s každým kvalitním prutem, je spjat špičkový rybářský naviják. Rybářské potřeby Brno se pyšní velkým výběrem. U Raven Fishing na vás čeká široký sortiment rybářských navijáků? Je libo naviják s přední brzdou, naviják se zadní brzdou, naviják Big Pit či baitrunnery? Nejen do extrémních podmínek je nejlepší naviják s přední brzdou, která je dobře přístupná. Pokud jste pohotoví a rychlí, volte navijáky se zadní brzdou, patřící mezi nejoblíbenější. Že jste se ještě nesetkali s navijáky Big Pit? Jde o velkokapacitní rybářské navijáky určené pro lov kaprů a sumců, doporučovány spíše pokročilejším rybářům. Řada navijáků baitrunner je zase připravena potěšit celou novou generaci rybářů a pochopitelně i davy současných ctitelů baitrunnerů, kteří potřebují nového kamaráda. Tyto rybářské navijáky jsou oproti ostatním navijákům vybaveny volnoběžným systémem. S baitrunnery vám neunikne žádná ryba, sladkovodní ani mořská.

Rozmanitý výběr u Raven Fishing

Brno, druhé největší město České republiky, myslí i na vášnivé rybáře. V moravské metropoli na vás čekají rybářské potřeby Brno od světoznámých značek, pyšnící se největší prodejnou rybářských potřeb v České republice. V prodejně Raven Fishing si na své přijdou i úplní začátečníci. Sortiment nabízí balíčky přesné výbavy pro chytání různých druhů ryb. Chystáte se na rybolov kaprů? Rybářské potřeby Brno vám zaručí hojný úlovek. Dáváte přednost pstruhům? I přesná výbava pro chytání těchto sladkovodních lososovitých ryb tu čeká na vás. Plánujete pánskou jízdu k moři a už se nemůžete dočkat, až si ugrilujete mořskou potvoru? Rybářské potřeby k moři musíte mít. Vybírejte rybářské potřeby u Raven Fishing. Své nové v uvozovkách nádobíčko si můžete i objednat na přehledném e-shopu Raven Fishing, kde vše jednoduše naleznete buď podle funkce rybářských potřeb, nebo podle druhu ryb, které se chystáte lovit. S výbavou nad 1500 Kč vám vaše nové rybářské potřeby dovezou až domů zdarma. A jejda! Po doručení se cestou něco poškodilo? Pokud k tomu nedej bože dojde, rybářské potřeby Brno vám to bez problémů a v co nejkratší době vymění. A pokud si s něčím nebudete jisti, zákaznický servis je tu pro vás.Více o objednávání a sortimentu se dozvíte na e-shopu Raven Fishing.

Foto zdroj: www.raven-fishing.cz