www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/14/2017 - 12:20

Už se vám stýská po teplých letních dnech? Po slunečních paprscích, vůni vzduchu po letní přeháňce, zvuku šplouchání vody či šumění mořských vln a křiku racků… Pak je nejvyšší čas si tyto dny připomenout chutnými ovocnými koktejly, které můžete podávat na vánočním večírku nebo si je namíchejte pro sebe a vaše kamarády! Už jen jejich chuť a vůně vám připomene dny, kdy má člověk více energie už jen proto, že sluníčko svítí hned od rána a není potřeba si dělat starosti s tím, zda máte zamrzlá okna na autě či jestli se vám boty, pod náporem rozmočeného sněhu na okrajích silnic a chodníků, promočí či nikoliv.

 

Jahodové pokušení

Ingredience: 10 jahod, kostky ledu, mléko, rozpuštěná čokoláda

 

Pina Colada

Ingredience: 1/2 čerstvého ananasu, kokosové mléko, 2 PL čerstvého kokosu, smetana

Banánovo-kokosové smoothie

Ingredience: 1 banán, 50-100 ml kokosového mléka, kostky ledu, 1 kopeček vanilkové zmrzliny, 1 lžička třtinového cukru

Jak si koktejl vyrobit?

Pro přípravu koktejlů budete potřebovat výkonný kuchyňský mixér, který si poradí i s tak tvrdými surovinami jako jsou kostky ledu. Skvělý je například kuchyňský mixér Orava RM-1550, který disponuje kvalitním 6-čepelovým nerezovým nožem, díky kterému v něm můžete v mixéru vyrobit polévky, zmrzliny, šťávy, smoothie, koktejly nebo ovocné dezerty. Mixér Orava RM-1550 má výkon 1 500 W, je vybaven mixovací nádobou o objemu 2l a dvěma rychlostmi. Pro lepší rozmělnění můžete využít také funkce Pulse. Aby byl mixér Orava RM-1550 stabilní, je vybaven protiskluzovými nožičkami. Mixér Orava-RM-1550 se velmi snadno čistí, všechny demontovatelné části také můžete mýt v myčce nádobí. Aby byl mixér při mixování stabilnější, má na spodní straně protiskluzové nožičky, které zabrání vibracím.

 

Líbí se vám kuchyňský mixér a rádi byste si v něm připravovali chutné koktejly a další pochutiny? Můžete si jej pořídit na www.orava.cz za 3 999 Kč.

 

 

 

 

reklama: