www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/30/2018 - 22:30

To, jakou máme povahu podle znamení zvěrokruhu, se zobrazuje ve všech aspektech našeho života. Ne jinak je tomu tedy i u stylu řízení auta, kde se každé ze znamení může projevit jinak. Je bezpečné sednout si do auta právě s vámi? Jaké máte řidičské schopnosti a nedostatky? A kdo z nás je tedy tím nejlepším řidičem?

 

Berani

Berani jsou velmi energičtí a lehce výbušní řidiči, kteří se rádi předvádí. Na oranžovou nikdy nezačnou brzdit, naopak je to pro ně impulz vyrazit jako střela! Občas řídí bez rozmyšlení a jsou velmi impulzivní. Nemají moc trpělivosti, proto je uvidíte nadávat, rozčilovat se a hledat nové cesty, kterými by ujeli od zbytečného zdržování.

 

Býci

V zásadě jsou býci klidné znamení, které se však v extrémních situacích dokáže pořádně rozčílit. S ním se nemusíte bát, že budete součástí dopravní nehody. Vše však musí být po jeh, jelikož dostatek parkovacích míst a dodržování pravidel je něco pro něj. Běda vám, pokud je porušíte, pak nechtějte potkat řidiče býka!

 

Blíženci

Blíženci dokáží během jízdy zvládat hned několik činností, jelikož jsou velmi šikovní. Můžete s nimi mluvit, ukazovat jim zábavná videa a plánovat vaše společné cesty, a on během toho zvládne bravurně jezdit po městě i v neznámých končinách. Měli by si však dávat pozor, aby těchto vzruchů nebylo až příliš a oni neztratili kontrolu.

Raci

Raci jsou plánovači. Nestane se, že by vyrazil na svoji cestu bez již stanoveného a několikrát ověřeného plánu. I jejich styl řízení je velmi poklidný. Potrpí si na bezpečnostní prvky v autě jako je imobilizér, alarmy nebo i GPS lokace vozidla. Je zkrátka rád připravený. Nenadálým situacím se dokáží rychle přizpůsobit a snadnou najdou cestu ven. Jsou tak féroví, že je snadno rozhodí neslušný posunek některého z řidičů na jeho adresu.

 

Lvi

Lvi si za volantem naprosto věří. Budou první, kteří se budou hlásit na řízení na dlouhé tratě nebo v neznámém terénu. Občas jsou si však svými schopnostmi až moc jistí. Nicméně řídí velmi dobře a ohleduplně, bezpečnost jim říká co mají dělat.

 

Panny

Panna je velmi zodpovědné znamení, které nenechá nic náhodě. Snaží se, aby bylo vše perfektní již od zaklapnutí dveří. Řídí zodpovědně, nevyhledává extrémy. S ní vám nehrozí žádné nebezpečí. Děti budou mít vždy správně zvolenou sedačku, auto nebude mít defekty a už vůbec by Panna neřídila opilá. Jsou pesimisté, vidí možné problémy dopředu a snaží se jim vyhnout a počítat s nimi.

 

Váhy

Spravedlivé váhy zohledňují všechny účastníky provozu a berou na ně zřetel. Proto se jim stává velmi málo nehod. Jsou laskaví a dávají přednost zastavení, aby mohli chodci v klidu přejít přes cestu před tím, než divoce šlápnout na plyn, aby stihli zelenou na semaforu.

 

Štíři

Štíři mají svůj život, a stejně tak jejich řízení, pevně v rukou. Často můžete zapadnout hluboko do autosedačky, jelikož jim rychlá jízda poskytuje velké uspokojení, v řízení jsou však mistři. Dá se o nich říct, že mají šestý smysl a dokáží odhadnout mnoho věcí dopředu. Dokáží však přijmout i výzvu a rádi s ostatními soutěží.

 

Střelci

Střelci jsou stvořeni pro změny. Pokud se tedy ptáte, kdo bude řídit, hned po Lvovi se přihlásí Střelec. Baví je přesuny z místa na místo, za volantem budou mít perfektní náladu a budou uvolnění. Potřebujete zastavit nebo nečekaně sjet z cesty? Střelec se vůbec nebude zlobit!

 

Kozorozi

Zodpovědný a spolehlivý Kozoroh vždy dbá na dodržení pravidel. Hraje fér a řídí fér. Není to žádný rebel, rychlost auta si poctivě hlídá a vždy a rád zaplatí za parkovné ikdyž přesáhnul dovolenou dobu. V případě, že řídí Kozoroh, je vše několikrát zkontrolováno, auto je v naprostém pořádku, mají dokonce i náhradní autoklíče a rychlost jejich jízdy málokdy překročí povolený limit.

 

Vodnáři

Nemusíte se bát, že ve vodnářově autě uvíznete v zácpě. Na to je až moc inteligentní a připravený. Aby nemusel trpět zbytečné chyby ostatních řidičů, dokáže pro svůj komfort porušit i pár pravidel, vždy z toho však vyjde jako vítěz. Jízda s nimi je velmi pohodlná, jejich auto má mnohé vychytávky. Samozřejmostí je třeba dálkové ovládání centrálního zamykání, často však mají v autě i masážní sedačky a další vychytávky pro maximální pohodlí.

 

Ryby

S rybami se můžete připravit na poklidnou jízdu. Žádné závody ani nebezepečí se konat určitě nebude. Ryby disponují vysokou tolerancí a klidnou a vyrovnanou povahou, a stejné bude i jejich řízení. Občas mohou zazmatkovat nebo vjet do neznámého okolí, ve kterém se špatně zorientují, nakonec ale se grácií a elegancí jim vlastní vplují na správnou cestu.

 

Jak jste na tom vy? Odpovídá styl řízení podle znamení zvěrokruhu vašim schopnostem?

 

 

 

 

reklama: