www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/26/2016 - 11:53

Vyrazili jste do moravské metropole na výlet, dovolenou nebo zde žijete a chcete se zkrátka dobře najíst a odnést si jako bonus nevšední kulinářský zážitek? Pak tou pravou volbou pro vás bude Sunset Restaurant Brno. Jedná se o nekuřáckou restauraci s venkovní terasou, která sídlí stylově v samém centru města.

Skvělý gastronomický zážitek a nejen to. Restaurace Brno nabízí mnohem víc. Nejen, že se zde chutně najíte, ale navíc budete mít úžasný výhled na celé centrum Brna. To vám umožní restaurace díky své skvělé poloze. Uvidíte Špilberk i ostatní dominanty centra. Úžasná atmosféra doplněná o vynikající jídlo, pití a ochotný personál.

Zažijte úchvatnou podívanou od svého stolu

I když je Sunset Restaurace téměř v centru města, nemusíte se bát, že by vásrestaurace Brno Sunset každodenní ruch města nějak obtěžoval při trávení volných chvil s vašimi blízkými. Stačí vyjet výtahem do nejvyššího devátého patra IBC, kde má restaurace své sídlo. Zde na vás již čeká skvělý personál a tolik slibovaný výhled na Brno. Dá se říci, že se ocitnete doslova v oblacích, zbaveni shonu a ruchu velkoměsta. Uvidíte, že se z vás odplaví i vaše starosti. Alespoň na chvíli. Krásný výhled a příjemný klid vám dodají nadhled, pohodu a relax. Jedná se skutečně o jednu z mála restaurací v Brně, která se takovýmto výhledem může chlubit, a kde si naplno vychutnáte nejen teplé letní dny, kdy se při západu slunce pořádají grilovací párty a na terase se připravují speciality z menu, ale i v zimě vás může těšit posezení v příjemné a vytopené restauraci, kde si užijete západ slunce a romantiku zasněžených bílých střech. Takový výhled je zkrátka k nezaplacení.

Skvělé oslavy pro každou příležitost

Sunset restaurace Brno je místem, kde můžete pořádat úžasné oslavy. Prosvětlené a zasklené prostory s nádherným výhledem zaujmou vaši lásku i kolegy v práci. Je jedno jaká oslava a pro koho bude, zde není problém nic. V létě můžete navíc využít prosluněné terasy a ochutnat gastronomické speciality v příjemném letním vánku.

Akce, které chcete zažít

V restauraci Brno se pořádají po celý rok zajímavé akce, velké i menší. Jsou zde pořádány i speciální gurmánské večery či společenská a firemní setkání. Užijte si rodinné oslavy, narozeniny, svatební oslavy, promoční obědy, gastronomické večery (grilování na terase, degustace vína, barmanská show, zvěřinové hody, dny amerických steaků, staročeská kuchyně, opékání selete a mnoho jiného), firemní večírky, vánoční a silvestrovské párty, módní přehlídky. Při svatebních oslavách oceníte krásné fotografie s pozadím Brna. Uvidíte, že se stanou vaší chloubou.

A kde se takové akci odehrávají? Samozřejmě budete mít své soukromí, protože budete v privátním salónku pro 25 osob, který je právě na takovéto příležitosti k dispozici. I v něm najdete skvělý výhled na Brno, ale zároveň i klid pro konání firemních prezentací, školení, rodinných oslav, promočních oslav, svateb či sledování sportovních TV přenosů.

Posezení v restauraci Sunset Brno je možné i darovat prostřednictvím dárkových poukazů. Můžete tak svým blízkým věnovat skvělý a milý dárek.

Dokonalá káva pro dokonalý zážitek

Součástí restaurace je i kavárna, kde si můžete vychutnat skvělou kávu, zákusky či čaj. Vychutnejte si zde svou ranní chvilku pohody před tím, než se vydáte na každodenní pracovní shon. Pravá italská káva vás spolehlivě naladí a nastartuje.

Nezapomeňte se zastavit na baru

V Sunset Brno nechybí ani bar, kde vám zkušení barmani namíchají koktejly i drinky na přání. Překvapí vás široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, které zde můžete ochutnat a zároveň vás potěší i příjemná hudba.

Přijďte do Sunset restaurace v Brně a vychutnejte si skvělý výhled, vynikající gastronomii, lahodnou kávu či nějaký drink. Odnesete si zážitek, na který se nezapomíná.

Foto zdroj: www.sunset-restaurant.cz