www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 07/02/2018 - 14:00

Co bychom si, my ženy, počaly bez toaletního stolku? Ono provádět veškeré krášlící a pěstící procedury v koupelně není moc praktické.

Ve filmech se herečky většinou líčí u toaletních stolků. A praktické to je i v reálném životě, a to z několika důvodů. Ložnice, do nichž toaletní stolky většinou umísťujeme, bývají mnohem lépe osvětlené než takové koupelny. Klíčový je pro úspěšné líčení i dostatečný přísun denního světla, jenž v koupelnách přeci jen bývá omezený.

Líčení rituálem

Každá z nás asi zná ty momenty, kdy v ne zcela dobře osvětlených prostorách snahy o několik tahů řasenkou nepadají na úrodnou půdu a místo s řasami černými jako uhel koupelnu opouštíme se šmouhami na různých místech obličeje navozujícími dojem, že jsme právě vylezly z komína. A to u toaletního stolu přeci jen nehrozí.

Kosmetika i šperky mají své místo

Další výhodou toaletních stolků je bezesporu skutečnost, že dokážou všechny krášlící a pěstící přípravky pojmout. A že jich nebývá zrovna málo. Do těch opravdu sofistikovaných toaletních stolků navíc můžete uložit i šperky.

Pohodlí na prvním místě

Další předností toaletních stolků je pohodlí, jež nám během pěstících a krášlících procedur poskytují. Ono je něco jiného líčit se ve skrčené poloze v koupelně či na pohodlné polstrované taburetce či židličce. Líčení i odličování se tak mohou proměnit v relaxační rituál.

Toaletní stolek se zrcadlem

Toaletní stolek bez zrcadla by samozřejmě nebyl toaletním stolkem. Ve své podstatě si můžete na psací stůl postavit malé zrcadlo a líčit se před ním. Věřte, že to ale nebude ono. Líčení je formou relaxace a tak k němu přistupujte. Proto si na tento účel vynahraďte speciální místo. V každém případě ovšem doporučujeme toaletní stolky se zrcadlem.

Sestava taburet + toaletní stolek se 3 zrcadly

Šatní skříně

Kam uložit pěstící kosmetiku, šperky a parfémy, už víme, a na řadu přicházejí oděvy. Pokud si nemůžete dovolit luxus v podobě vlastní šatny, zvažte pořízení šatní skříně. Bohatou nabídku jak toaletních stolků, tak šatních skříní různých velikostí najdete například na e-shopu Dona-shop.cz. Vybírat a nakupovat tak můžete v pohodlí domova.

reklama: