www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 10/02/2017 - 04:29

Vybíráte dárečky pro zimomřivou maminku nebo babičku, která si stále stěžuje, že je jí zima? Nevíte, co by jim udělalo radost a zároveň je trochu zahřálo? Pak si přečtěte náš dnešní článek, ve kterém se dozvíte tipy na ty nejlepší dárky, které dokonale zahřejí!

 

Zaručenou jistotou pro zimomřivé lidi je elektrická deka, kterou lze položit na prostěradlo a příjemně na ní usínat. Elektrická deka Orava EB-199 B je také skvělá k televizi, kde s ní můžete lenošit a užívat si linoucí se teplo. Velkou výhodou elektrické deky je její regulace teploty a funkce nastavitelného časového spínače až na 8 hodin. Deka disponuje ochranou proti přehřátí a LED indikátorem na ovladači, díky kterým budete vždy vědět, kolik tepla deka vydává. Celkově si můžete vybrat z 5-ti úrovní ohřevu. Elektrická deka Orava EB-199 B lze běžně prát v pračce po odpojení ovladače. Rozměry deky jsou 200 x 130 cm.

 

Pokud si oslavenec libuje v horkých koupelích, můžete mu vybrat výživné oleje do koupele, mořskou sůl s výtažky z bylinek nebo olejové kapsle v hravých provedeních. Skvělá bude například i masážní vana Orava MP-201, která jim dopřeje povzbuzující a osvěžující bublinkovou masáž v horké vodě. Masážní vana na nohy zvládne ohřev vody s teplotním čidlem, aby voda nezchladla, bublinkovou masáž, vibrační masáž a má i infračervené světlo, které pomůže prokrvit svaly.

 

Příjemná relaxace v teple je vždy skvělý nápad. Dalším nápadem na dárek je proto masážní přístroj s infračerveným světlem, který vám prohřeje svaly a dopřeje uvolňující masáž. Masážní přístroj Orava MP-100 disponuje třemi hlavicemi, které slouží k různým druhům masáže. Využít jej lze pokaždé, když se cítíte zmrzlí, při bolestech svalů nebo při jejich ztuhlosti.

 

Veškeré dárky, které zahřejí, koupíte na www.orava.cz za skvělé ceny. Vyberte zde dárek pro vaši maminku i babičku!

 

 

reklama: