www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/27/2016 - 15:52

Sklady, dílny a kancelářské prostory jsou objekty, jež vyžadují speciální vybavení. Vybavení těchto prostor by mělo být vysoce odolné, funkční a v neposlední řadě také estetické. Společnost ARBEX ve svém sortimentu nabízí širokou škálu vybavení pro výše uvedené prostory. Vybavte své dílny, sklady a kanceláře produkty od spolehlivé firmy.

Bezpečné a funkční zázemí pro zaměstnance

Šatna pro zaměstnance by měla být součástí každého pracoviště. Tento prostor je vyhrazen pro osobní věci zaměstnanců a měl by jím poskytnout dostatek místa a také bezpečnosti k tomu, aby se mohli připravit na pracovní proces. Společnost ARBEX nabízí široký sortiment produktů pro vybavení šaten. V nabídce tak naleznete kovové šatní skříně různých velikostí. Kovové provedení zabezpečí nejen dlouhou životnost a odolnost, ale také snadnost údržby a hygienu. Nepostradatelnou součástí šaten je i šatní lavice, kterou rovněž naleznete v nabídce společnosti ARBEX. Svou robustností a stabilním provedením poskytne komfort při převlékání. K dostání je v mnoha provedeních od celo ocelového provedení, až po modely šatních lavic se sedací plochou ze smrku.

Dobře vybavený sklad usnadní i těžkou práci

Práce ve skladech bývá nelehká a fyzicky náročná. Každodenní manipulace a přesouvání materiálů a zboží vyžaduje vybavení a zařízení, jež by práci zaměstnancům dokázalo usnadnit. Firma ARBEX je na vybavení dílen odborníkem, a tak v její nabídce naleznete rudly, manipulační vozíky, plošinové vozíky, hliníkové schůdky a celou plejádu regálů a regálových systémů, bez nichž se v žádném skladě neobejdete.

Vybavte své sklady, dílny a kanceláře kvalitním nábytkem a zařízením, díky němuž získá každý prostor řád a systém. Spolehněte se na produkty firmy ARBEX, jež je v tomto oboru zkušeným profesionálem.