www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 05/27/2019 - 14:09

Také si někdy říkáte, jak je to možné, že vcelku obyčejným ženám leží muži u nohou? Možná vás to překvapí, ale za oním tajemným kouzlem nestojí ani tak moc samotný fyzický vzhled, ačkoli nepopíráme, že i on svou roli hraje. Čím je tak přitahují a jak se jimi můžete nechat inspirovat, aby i vaše atraktivita v očích pánů vzrostla?

Podtrhněte přirozenou krásu

Některé ženy jsou doslova posedlé svým dokonalým vzhledem. Z domu prakticky nevychází bez silných vrstev make-upu, tlustých černých očních linek, výrazné rudé rtěnky, perfektního účesu a patřičného outfitu. Dámy, které fungují jako magnet na muže, ovšem dobře ví, že po tomhle opačné protějšky netouží. Upřednostňují totiž přirozený půvab – jemné denní líčení, ležérně upravené vlasy, elegantní oblečení, decentní manikúru.

Usmívejte se

Zdá se to jako to největší klišé, avšak mnohé studie prokázaly, že ženy, které se usmívají, vypadají opravdu mnohem atraktivněji. S úsměvem se totiž pojí příjemné pocity. Úplně nejlepší potom je, když se umíte zasmát i sama sobě, nepostrádáte smysl po humor ani drobnou sebeironii. Zkrátka, neberte se vážně a uvidíte, jak vaše přitažlivost vzroste.

Zdůrazněte křivky

Nemusíte se zrovna pyšnit ideálními mírami 90-60-90, aby z vás muži šíleli. Daleko důležitější úlohu sehrává správný poměr pasu a boků, který by se měl pohybovat kolem hodnoty 0,7. To znamená, že obvod pasu tvoří 70% obvodu boků, postava by tedy měla mít tvar přesýpacích hodin. Když navíc tyto vaše ladné ženské křivky podtrhnete tím správným oblečením – třeba perfektně padnoucími džínami – muži z vás nebudou moci spustit oči.

Buďte sebevědomá

Spokojenost a sebevědomí jdou ruku v ruce, přestaňte tedy řešit své mindráky a nepodléhejte komplexům. Muži na vás to, že si nevěříte, poznají na dálku. Mějte se ráda i se všemi nedostatky, ciťte se dobře ve svém těle a znejte svou cenu. Sexappeal z vás pak bude doslova tryskat. A jestli jste s něčím opravdu nespokojená, tak to jednoduše změňte. Trápí vás nadbytečné kilogramy? Vyrazte do posilovny nebo vyzkoušejte šikovné přístroje jako třeba Vacushape, které vám s hubnutím pomohou. Avšak nikdy, opravdu za žádných okolností, neshazujte svůj vzhled.

Buďte nezávislá

Zaujměte k životu aktivní přístup. Ukažte, že na mužích nejste závislá, že víte, co chcete a kdy to chcete. Věnujte se sama sobě, nezanedbávejte ani své kamarády, užívejte si svůj volný čas po svém. Klidně si občas sama vyrazte na výlet, věnujte se svým zájmům a koníčkům a nebuďte vždycky k dispozici na první zavolání. Určitá dávka nezávislosti podtrhne vaši atraktivitu a muži si budou času, který s nimi strávíte, vážit daleko víc!

 

reklama: