www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/15/2020 - 00:51

Bezpečí svého milovaného děťátka je pro každou maminku nespornou prioritou. Jak tedy vybrat kvalitní autosedačku, která patří mezi jednu z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba děťátku pořídit? To se vám pokusíme poradit v následujícím článku.

Jakožto nastávající rodiče byste si měli autosedačku obstarat ještě před narozením miminka. Budete ji totiž potřebovat hned po jeho narození, a to k převozu z porodnice domů.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/13/2020 - 09:12

Snad každý si čas od času sedne k notebooku či televizi a pustí si nějaký dobrý film, případně seriál. Existuje spousta portálů, kde si můžete nejrůznější filmy pustit úplně zdarma. K nim dlouhá léta patřil i server Bombuj.tv, před několika měsíci z něj ovšem zmizela většina obsahu. Co se stalo?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/07/2020 - 00:28

Přemýšlíte nad obměnou stávajícího zaměstnání? Chcete pracovat na pozici s atraktivním ohodnocením a různorodou náplní? Pokud vám nevadí být v neustálém kontaktu s lidmi, v takovém případě vás nadchne práce realitního makléře. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno zahrnuje.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 12/16/2019 - 12:30

Maso patří mezi nejcitlivější potraviny, co se týče rychlosti zpracování, přepravy a skladování. Jde navíc o poměrně těžkou potravinu. Jeho přeprava i skladování proto vyžaduje i specifické přepravky na maso.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 12/15/2019 - 21:33

Diabetes lze považovat za jednu z civilizačních nemocí 21. století. Je široce rozšířený a počet pacientů stále stoupá. V ČR žije téměř milion diabetiků a pravděpodobně i dost těch, kteří o nemoci vůbec neví. Ona totiž nemá žádné vážné příznaky, nebolí. Její riziko ovšem spočívá hlavně v přidružených onemocněních, která ohrožují srdce a ledviny.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 12/11/2019 - 22:32

Připravit perfektní dort není nic složitého, ale musíte mít dobré vybavení a ingredience. V článku najdete 4 rady a doporučení na vybavení, které vám může výrazně pomoci a často jde o tajemství úžasných výtvorů jiných cukrářů. Velkou výhodou je, že vše uvedené zakoupíte pohodlně z domova díky možnostem internetu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/03/2019 - 14:58

Nikdy není pozdě na změnu kariéry a nyní je situace na pracovním trhu extra příznivá. Pracovníků je nedostatek, volných míst nadbytek, firmy jsou rády za každého schopného zaměstnance. Neuvažujete, že byste se v životě trochu posunuli a začali se po kariérní stránce věnovat něčemu jinému?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 12/02/2019 - 08:28

U starších vozů ještě musíte dát klíč do zámku a otočit jím, abyste se do svého auta dostali. U těch novějších už jen zmáčknete tlačítko dálkového zamykání a auto se otevře. Málem tomu tak ale být nemuselo.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/28/2019 - 11:32

Pokud se vám dostalo toho privilegia, že si vás kamarádka zvolila za svou svědkyni na svatbu, máte samozřejmě štěstí, že vám někdo tak moc věří. Na druhou stranu to ale znamená také hodně povinností a odpovědnosti, kterou na sebe musí svatební družička převzít. My začneme s tou nejpříjemnější, a to je rozhodně rozlučka se svobodou. Jak ji udělat nezapomenutelnou?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/28/2019 - 11:29

Crisco je slavnou značkou tukového průmyslu. V Americe se jen stěží najde někdo, kdo ji nezná. Firma vyrábí oleje, ale i ztužené tuky, mezi nimiž nejznámějším je právě tuk na pečení – Crisco Shortening. Své uplatnění ale nachází i při vaření. Proč je tento tuk považován za skutečného krále mezi tuky?

reklama:

Syndikovat obsah