www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/14/2019 - 23:10
I přes pár nesrovnalostí není pochyb o tom, že autopilot v automobilech Tesla patří k nejpokročilejším autonomním systémům současnosti. Systém pomohl již zachránit lidský život, či pomohl předejít vážným nehodám. Tesla však na vývoji a neustálém zlepšování bude pokračovat i v roce 2019 a to hned skvělou novinkou.
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 12/31/2018 - 03:20
V Číně byla jen před pár hodinami představena nová vlajková loď společnosti Honor, která přichází s více zajímavými vymoženostmi. Zaujme především fotoaparátem a také speciálním zadním krytem, ​​který se designově podařil na jedničku s hvězdičkou.
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 12/31/2018 - 00:25
Pouze pár kilometrů za hranicemi vyrostl obří labyrint ze sněhu. Gigantická stavba je považována za největší sněžné bludiště na světě. Současné teploty nebyly sice pro stavbu příznivé a proto otevření labyrintu bylo plánováno až na poslední dny roku.
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/25/2018 - 23:30
Německá konstrukční společnost BigRep ukázala motocykly budoucnosti. Mělo by se jednat o stroje, které mají minimální negativní vliv na životní prostředí. To znamená, měly by být vyrobeny co nejjednodušší a pohánět by je měla elektrická energie. Volba v tomto případě padla na poměrně novou technologii známou jako 3D tisk. Ta je stále ve svých začátcích. Dokonce ještě donedávna nebylo možné tisknout velké objekty.
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/20/2018 - 15:10

Výběr spodního prádla je prvním krokem, jak získat postavu snů. Budete se divit, ale padnoucí spodní prádlo dokáže s vaším tělem opravdové divy. Skryje nedostatky, podpoří přednosti, a navíc se budete konečně cítit sebevědomě. Víte, jak spodní prádlo vybrat?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/20/2018 - 15:04

Do módy se dostává tzv. minimalismus. Vaše šatní skříň totiž nemusí přetékat oblečením, abyste byli „in“. Jak si sestavit slušivý a funkční šatník pro každou příležitost? Přinášíme pár tipů.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/20/2018 - 15:00

Během období chřipek a nachlazení se často objevují i nejrůznější onemocnění postihující také dýchací ústrojí. Můžeme se tak potýkat s nepříjemným kašlem, který může mít dvě formy. Jde o vlhký a suchý kašel. V článku si rozebereme, jak od sebe oba druhy bezpečně rozpoznat a co zabírá zrovna na vlhký kašel.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/20/2018 - 14:53

Každý šatník zaslouží alespoň jednou za rok pečlivě protřídit. Nejenže v něm narazíte na zapomenuté oblečení, které jste hledali, ale také zjistíte, že je na čase pořídit si nové kousky. Inspirujte se způsoby, jak šatník oživit a dodat svému oblékání šmrnc.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 12/19/2018 - 22:37

Vánoce už jsou doslova za dveřmi. Neodmyslitelně k nim patří nejen stromeček, dárky a cukroví, ale také vánoční večírky, které pořádají firmy pro své zaměstnance, aby jim poděkovali za celoroční práci. Tato neformální setkání se těší velké oblibě, protože stmelují kolektiv. Dodržovat se při nich ovšem musí určitá pravidla, aby nedošlo k nepříjemným faux pas.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 12/19/2018 - 22:32

Chladné zimní dny jsou tady, a tak každý z nás hledá nejrůznější způsoby, jak zahřát svůj prokřehlý organismus. Ideálním řešením jsou horké nápoje, které udělají dobře na těle a potěší i chuťové pohárky. Už jste slyšeli o zimních kávách? Jejich nedílnou součást tvoří různé druhy koření, nejčastěji se jedná o badyán, hřebíček nebo jalovec. Často bývají také říznuté kapkou alkoholu.

reklama:

Syndikovat obsah