www.katedrala.cz


Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 10/01/2022 - 10:54

Kratom. Zázračné slovíčko, které je v poslední době skloňované ve všech pádech. Víte však, o co se jedná? Máte s ním nějaké zkušenosti? Tušíte, kde se dá koupit? Pojďme si všechno trochu vyjasnit.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 09/08/2022 - 06:47

Technologie, které přináší naše doba, se neustále rozvíjejí a nabízejí nám tím například usnadnění komunikace. Jednou z těch, která je zřejmě nejrozšířenější, a tudíž nejoblíbenější, jsou chytré mobilní telefony. Doby, kdy se dalo prostřednictvím mobilu pouze telefonovat nebo posílat SMS, jsou dávno minulostí.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/18/2022 - 13:48

Zákony a právní předpisy nařizují firmám vést dokumentaci požární ochrany. Nevíte, jak má správně vypadat?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 04/05/2022 - 12:27
Analýza satelitních snímků The New York Times vyvrací tvrzení Ruska, že k zabíjení civilistů v Buči na předměstí Kyjeva došlo poté, co jeho vojáci opustili město.
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 03/28/2022 - 18:59

Přijde vám, že pneumatiky, ochrana životního prostředí a vysoké zhodnocení nejdou moc dohromady? Máte utkvělou představu, že pneumatiky jsou spíše tím, co životní prostředí ničí – obzvláště když se rozhlédnete po všech možných skládkách, kde se kupí na obrovských hromadách? Pak vás dneska vyvedeme z omylu a ukážeme vám, že i staré pneumatiky mohou být pro životní prostředí přínosem a dokonce na nich můžete vydělat a zhodnotit tak své peníze.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/24/2022 - 09:40

Celulitida neboli pomerančová kůže je problémem, s nímž se potýká většina žen všech generací. A to bez ohledu na typ postavy. Nevzhledných ďolíčků na stehnech a zadečku se dá ovšem jen těžko zbavit. Naštěstí je tu účinná metoda, která efektivně stimuluje lymfatický systém, a tak projevy celulitidy postupně mizí.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 03/21/2022 - 08:38

Zdraví naší pokožky je jedním z hlavních předpokladů pro její krásný vzhled, a proto byste o ni měli každý den pečovat. Mimo čištění a pleťových krémů se hodí také věnovat samotné struktuře jemné kůže na obličeji. Už jste slyšeli o mezoterapii?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/16/2022 - 22:08
Ostří kuchyňských nožů má určitou životnost, kterou člověk může významně prodloužit svým zacházením s nožem. Například, aby se nůž nepovaloval v šuplíku, ve kterém dochází k jeho tření a tupění o další předměty. Krájet s nožem ideálně na kvalitním dřevěném prkénku, a nikoliv na v dnešní době poměrně populárním, ale k ostří velmi destruktivním skleněném prkénku.

Kdy ostřit a kdy brousit nůž

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/16/2022 - 22:01

Vypěstujte si svou vlastní zeleninu! Bude stokrát lepší než ta kupovaná!

Jaro je za dveřmi. A s ním začínají i nezbytné práce na zahradě. Obzvláště, máte-li v plánu vypěstovat si vlastní bylinky a zeleninu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/08/2022 - 11:36

V případě, že provozujete restauraci, bar, případně nějakou hernu, je určitě dobré neustále inovovat nabídku zábavní techniky, která poslouží vašim hostům ke zpříjemnění chvil, jež ve vašem podniků stráví. S rozmanitou škálou produktů z oblasti nevýherní zábavní techniky přichází renomovaná tuzemská společnost NERO AMUSEMENT. Ta nabízí hned několik forem spolupráce.

reklama:

Syndikovat obsah