www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 02/15/2024 - 22:44
Baťův kanál v České republice představuje jedinečnou vodní trasu, která láká milovníky přírody i dobrodružství. Pro ty, kdo chtějí zažít unikátní pohledy na krajinu a historické památky z pohodlí vlastního plavidla, je plavba v půjčeném hausbótu dokonalou volbou.

Výhody pronájmu hausbótu

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/09/2024 - 21:23

Toulovcovy maštale patří mezi jedno z nejúchvatnějších přírodních území v České republice. Tento malebný koutek se nachází nedaleko obce Proseč ve východních Čechách a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z prozkoumávání skalních útvarů, lesů a vodních toků.

Přírodní krása

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/09/2024 - 09:01

Anální kolíky jsou úžasné hračky, které vám pomohou bezpečně prozkoumat nové sexuální potěšení. Pokud jste je nikdy nezkusili, nebo i když již anální sex provozujete, mohou vám pomoci oživit zajetou rutinu a zároveň rozpálit tělo a připravit ho na nové věci a prožitky. Ať už je důvod, proč se chcete ponořit do světa hrátek s análními kolíky, existuje několik věcí, které byste měli vědět pro bezpečný a sexy zážitek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/03/2024 - 10:25

Facelift je nejúčinnějším zákrokem omlazení. Zbavíte se povolené kůže, tuku v podkoží a zpevní se i vazivový aparát, takže se vám ubere mnoho let a jde o efekt na mnoho let. Zapomeňte proto na nějaké krémy, neinvazivní metody, protože žádná z nich se nemůže rovnat faceliftu. A znáte nejnovější způsob Deep plane facelift?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 12/18/2023 - 11:25

Dožíváme se stále delšího věku. Problémem však je, že to neznamená, že bychom si delší život užili ve zdraví. V podstatě největším strašákem je demence. Podle WHO už nyní žije ve světě 5 % seniorské populace s demencí, což představuje zhruba 50 milionů osob. Podle odhadů do roku 2039 toto číslo stoupne na zhruba 82 milionů lidí a do roku 2050 dokonce na 152 milionu lidí. Stejný vývoj je i u nás, v České republice. Je to tedy realita, které musíme čelit, a společnost na ni není příliš připravena.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/30/2023 - 21:54

Neodmyslitelnou součástí každého šatníku je košile. Plzeň je proslulá řadou obchodů, které se na prodej těchto módních kousků zaměřují. Najít ten správný ale dá občas zabrat.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/26/2023 - 10:40

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří se rádi ponoří do stránek letáků s nabídkou a hledají skvělé příležitosti pro nákup, jste na správném místě. Albert přichází s neodolatelnou nabídkou v jeho aktuálním letáku, jenž vás nadchne svými výhodami a lákavými cenami. Ale tentokrát vás nechceme přesvědčit, abyste virtuálně prolistovali stránky atraktivního letáku.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/21/2023 - 10:31

Spousta lidí hledá nejrůznější zážitky v exotických destinacích po celé Zemi. Málokdo si však uvědomuje, že opravdu krásnou dovolenou si lze užít i v našich končinách. Přece jen máme k dispozici nádhernou přírodu, pestrou historii a architekturu, stejně jako nejrůznější druhy služeb. Kam se musíte podívat, pokud si chcete užít pořádný relax?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/21/2023 - 10:28
V dnešní době si nikdo z nás nedokáže představit život bez vlastnictví mobilního telefonu. Toto zařízení nám pomáhá během práce, studia, výletů, cvičení, socializace či třeba vaření oblíbených receptů. Ne všichni se však spokojí s klasickým vzhledem svého telefonu a chtějí něco osobitějšího. Jak si dopřejete originalitu?

Snadné jako facka

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/14/2023 - 00:26

Vaříte-li pravidelně pro celou rodinu, rozhodně chcete zkombinovat úspory, co nejlehčí práci a dostatek živin. Spousta neinformovaných jedinců se mylně domnívá, že zdravé suroviny stojí balík a je s nimi příliš starostí. Opak je ale pravdou. Jaké pokrmy stojí za zkoušku?

reklama:

Syndikovat obsah