www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/23/2023 - 19:36

Jestli na něčem lidstvo skutečně závisí, tak je to obchod, zvláště ten mezinárodní. Dnes a denně skrze celý svět putují tuny různého zboží do všech koutů naší krásné planety.

Aby vše fungovalo podle předpokladů, je nezbytné mít skvěle zajištěnou logistiku. Také proto se dnes používají plastové boxy a přepravky více než kdykoliv v minulosti.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 01/08/2023 - 14:51

O zrychlení tvorby obsahu díky AI nemluvíme jako o vzdálené, dokonce ani o blízké budoucnosti. Ta doba je prostě tady a ty nejdynamičtější firmy se již nyní vrhly na to, aby získaly konkurenční výhodu a díky využití umělé inteligence se dostaly do popředí.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/23/2022 - 15:06

Nemůžete v noci usnout a když už se vám to podaří, několikrát se probudíte? Podpořte svůj klidný spánek pomocí CBD náplasti California Farms.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/08/2022 - 12:21
Některé nemoci, ale také dočasná zranění vyžadují používání kompenzačních pomůcek. Dostali jste se vy nebo vaši blízcí do situace, kdy potřebujete chodítko, francouzské hole, polohovací lůžko či sedačku do sprchy? Pak vás pravděpodobně zajímá, kde ji zakoupíte.
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 11/23/2022 - 14:06

Vlastnictví útulného domova s sebou přináší nejen spoustu radosti a příležitostí, ale samozřejmě i mnoho povinností a rizik. Ať už se zaměříte na podlahy, stěny, okna, rozvody, stropy nebo korunu celé stavby, musíte si dávat pečlivý pozor, protože záleží na každém detailu. Právě poslední zmíněná oblast vyžaduje specifickou péči. Jak dosáhnout solidních výsledků?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/10/2022 - 12:35

Elektronické cigarety (zkráceně e-cigarety) jsou zařízení fungující na principu zahřívání tekutiny, která obvykle obsahuje nikotin a aromatické látky. Umožňují tak vdechovat nikotin ve formě páry namísto kouře. Vzhledem k tomu, že nespalují tabák, nevystavují uživatele stejnému množství chemických látek, jež způsobují různá vážná onemocnění.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 11/04/2022 - 02:53

Vlastnictví obchodní firmy je velmi vzrušujícím, ale extrémně složitým a nejistým podnikáním. Nezáleží na tom, jaký druh zboží prodáváte, protože se vždy jedná o každodenní boj. Pokud si chcete zajistit úspěch, musíte vyřešit ohromné množství nejrůznějších maličkostí. Mnoho nezkušených podnikatelů chybuje především v otázce bezpečného zabalení zásilky. Jak na to?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 10/14/2022 - 08:18

Pracovní i podnikatelský svět představuje neoddělitelnou součást našich životů, v níž bychom se měli neustále zdokonalovat. Nezáleží na tom, zdali jste manažeři, personalisté, kouči, majitelé firem, učitelé, psychologové, či vás spíše zajímá cesta obchodu, vždy musíte mistrně ovládnout nejen sociální vlastnosti, nýbrž především sami sebe. K tomu je potřeba se pravidelně vzdělávat a nikdy na sobě nepřestat pracovat. Jak na to?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/06/2022 - 22:31

Ať už se ocitnete v kterékoliv části naší planety, vždy zjistíte, že dobří kuchaři jsou oblíbenými a respektovanými členy společnosti. Není se čemu divit, protože již od nepaměti lidé chápou důležitost stravy ve všech jejích podobách. Zdraví, psychická i fyzická energie, socializace i pocit uspokojení jsou důležité součásti tvořící tuto oblast. Které méně obvyklé suroviny stojí za to?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/05/2022 - 12:54

Kratom, namleté listy ze stromu Mitragyna Speciosa, u nás nabírá na popularitě. Věděli jste, že patří do stejné čeledi jako oblíbený kávovník? Podobně jako kávovník se neřadí k běžným u nás pěstovaným rostlinám. Roste v Thajsku, Kambodži, Vietnamu, Borneu, na Sumatře či Filipínách. Dá se vypěstovat v Česku?

reklama:

Syndikovat obsah