www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/26/2024 - 10:41

Po ránu je kofein pro některé nutností. Pokud si však nejste jistí, jakou kávu si uvařit či chcete vyzkoušet něco nového, proč se neinspirovat zvěrokruhem? Ať už se vám to líbí, nebo ne, vaše znamení vypovídá o vašich povahových vlastnostech i o tom, jaká káva vám vlastně chutná.

Chcete vědět, jakou kávu si dát hned po ránu? Co vašemu znamení vyhovuje nejvíce? Podívejte se s námi na to v dalších řádcích.

Beran: horchata latté

Většina lidí si vaří obyčejný šálek kávy, ale berani nikoliv. Beran miluje dobrodružství, a proto touží vždy po něčem novém, a proto se mu zalíbí horchata latté. Jedná se o tradiční mexický recept, který je sladký, pikantní a velice bohatý.

Býk: černá káva

Býk, aniž by se podíval na nápojový lístek, už ví, že chce černou kávu, a to rovnou ve velkém šálku. Černá káva mu prostě chutná.

Blíženec: chai latté

Blíženci se řídí heslem, že rozmanitost je kořením života, a proto si zamilují chai latté, jehož základem je černý čaj a směs indického koření.

Rak: mocha

Pečující rak hledá zase kávu, která je vřelá jako velké objetí, což je přesně mocha. Pro přípravu tohoto kofeinového nápoje se používá zrnková káva pěstovaná v jemenské oblasti Mocha.

Panna: red eye

Panna je zaneprázdněná, a proto potřebuje kofein. Vyzkoušejte americkou specialitu red eye, což je šálek překapávané kávy, do níž se vlije ještě espresso.

Váha: ledové karamelové macchiato

Váhy jsou okouzlující, a proto si vychutnají ledové karamelové macchiato. Jedná se o vyvážený, sladký a krémový nápoj s jemnou chutí espressa.

Štír: cold brew

Podívejte se na edice kávy Zvěrokruh, kde pro štíra najdete zrnkovou kávu vhodnou i pro cold brew. Hluboce tajemný a nepochopený štír si na tomto kofeinovém nápoji pochutná, protože je zatraceně dobrý.

Střelec: affogato

Káva a dezert v jednom? Přesně to je affogato. V malém espressu je kopeček zmrzliny, což zní lahodně, nemyslíte?

Kozoroh: cappuccino

Cappuccino je klasický nápoj z espressa, spařeného mléka a se spoustou pěny na povrchu. Vždy přesně víte, jak bude chutnat, a proto je pro kozorohy jako stvořený.

Vodnář: matcha latté

Vodnáře zase přitahuje vše netradiční, a proto najdou zalíbení v matcha latté.

Ryba: levandulové latté

Ryba má hlavu v oblacích, a proto se k ní dokonale hodí éterické levandulové latté. Květinový nápoj je sladký a okamžitě vás přenese na piknik uprostřed levandulového pole.

Jestliže je ve vašem hledáčku nějaká dárková káva či edice se znamením, podívejte se do nabídky e-shopu Coffeegarage.cz.

 

reklama: