www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/03/2024 - 10:25

Facelift je nejúčinnějším zákrokem omlazení. Zbavíte se povolené kůže, tuku v podkoží a zpevní se i vazivový aparát, takže se vám ubere mnoho let a jde o efekt na mnoho let. Zapomeňte proto na nějaké krémy, neinvazivní metody, protože žádná z nich se nemůže rovnat faceliftu. A znáte nejnovější způsob Deep plane facelift?

Facelift – druhy

Tato jedinečná metoda má dnes spoustu modifikací a je jasné, že čím novější verze, tím je efektivnější. Mezi ty top poslední patří V lift a zmíněný Deep plane facelift. Oba zákroky dovedl k dokonalosti MUDr. Tomáš Ventruba Ph.D. Zmíněný V Lift by se mohl jmenovat i Ventruba Lift. Jaké je jeho tajemství? Dodá svěžest, mládí a omladí obličej celkově. Nejde o korekci jednotlivých částí jako při běžném liftingu. Současně se omladí vnější obočí, střední část obličeje, čelist a dokonce i části krku. A je skvělé, že není zapotřebí celkové anestezie, stačí lokální narkóza. Pár hodin po zákroku tak můžete jít domů, zkrátí se i doba rekonvalescence. Co však vyzdvihnout nejvíce? Že jde o zcela přirozený efekt. Tím, že se rovnoměrně pracuje s horizontálními i vertikálními oblastmi obličeje a částí krku (což tvoří lokaci do písmene V), dosáhne se nevyumělkovaného vzhledu.

Co je Deep plane facelift?

Nyní se dostáváme k metodě Deep plane facelift. Zde se pracuje s hlubšími strukturami obličeje. Pro začátek si vysvětlíme pár termínů v oblasti estetiky. Deep plane je oblastí mezi SMAS – platysma komplexem a hlubokou vrstvou svalů mimiky. Co je SMAS – platysma komplex? Formují jej svaly a jejich obaly. Při zákroku se transferují tkáně pod úrovní právě SMAS, uvolňují se některé vazy a upravují se hluboké úpony. Deep Plane Facelift tedy zanechá kůži spojenou se svalovou vrstvou, ovšem uvolní pouze vrstvu pod svaly. Díky tomu se zvednou tváře, střed obličeje, což vede k omlazení. Kůže obličeje je tak vyhlazena, její nadbytečné části jsou eliminovány. Efekt je tak přirozenější než u klasického liftingu. I tento zákrok nabízí MUDr. Tomáš Ventruba Ph.D., který působí na V Clinic. Jde o kliniku, která nabízí služby předních specialistů v oboru plastické a estetické medicíny i estetické gynekologie. Mají za sebou více než 50 000 úspěšných zákroků. Svým pacientům nabízí nadstandardní přístup, každému vyhoví dle jeho přání a potřeb. Pracuje se zde s nejmodernějšími přístroji a technologiemi, což zaručuje nejlepší výsledky.

reklama: