www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/09/2024 - 09:01

Anální kolíky jsou úžasné hračky, které vám pomohou bezpečně prozkoumat nové sexuální potěšení. Pokud jste je nikdy nezkusili, nebo i když již anální sex provozujete, mohou vám pomoci oživit zajetou rutinu a zároveň rozpálit tělo a připravit ho na nové věci a prožitky. Ať už je důvod, proč se chcete ponořit do světa hrátek s análními kolíky, existuje několik věcí, které byste měli vědět pro bezpečný a sexy zážitek.

Co jsou to anální kolíky?

Některé sexuální hračky mají poněkud tajemné názvy. Anální kolíky však dělají přesně to, co si představujete: připravují váš zadek. Alfou a omegou análního kolíku je, abyste se v této poloze cítili dobře.

Lidé často používají anální kolíky k přípravě na anální sex. Pamatujte, že na rozdíl od vagíny se konečník sám nedokáže zvlhnout. To je důvod, proč je důležité před průnikem použít velké množství lubrikantu a menší předměty jako jsou prsty, před pronikavým sexem.

 

Anální kolíky jsou pro svou funkci důmyslně tvarovány. Obecně mají úzké špičky, které se postupně rozšiřují směrem ke středu a pak se opět zužují ke štíhlému krku u základny, takže je váš konečník může pohodlně obejmout.

 

Co bych měl vědět, než si koupím anální kolík?

Kromě výběru kolíku s rozšířenou základnou je důležité zkontrolovat, zda je hračka bezpečná pro tělo. Levnější hračky mohou být vyrobeny z chemikálií, které se mohou „vyluhovat“ do vašeho těla a způsobit nežádoucí zdravotní prblémy.

Dobrou sázkou je silikon, borosilikátové sklo (Pyrex) nebo nerezová ocel. Pro začátečníky je lepší zvolit silikon před sklem nebo ocelí, protože silikon má větší propustnost a snadněji se vkládá. Všechny tři materiály jsou neporézní a lze je po každém použití důkladně vyčistit. Anální kolíky vyrobené z tvrdých plastů a akrylu jsou naproti tomu porézní, což znamená, že se mohou stát ohniskem bakterií, což není bezpečné ani sexy.

 

Další základní pravidlo: Začněte v malém a nedovolte, aby vaše libido bylo větší než váš zadek. Vyberte si takový, který se vám zdá směšně malý. Pokud jste úplný začátečník, začněte s nejmenší dostupnou velikostí a postupujte.

 

Mohou být anální kolíky použity pro více než přípravu na anální sex?

Rozcvička před análním sexem není zdaleka jediným využitím kolíků. Někteří v komunitě BDSM je používají jako součást hry o dominanci a podrobení (D/s). Pokročilý uživatel může nosit anální kolík několik hodin nebo na veřejnosti.

 

Pro ženy je anální kolík také skvělý způsob, jak zažít dvojitou penetraci.. Klitoris můžete zároveň stimulovat prsty nebo vibrátorem. Mnoho lidí miluje orál, když mají anální kolíky, jsou také skvělými společníky při masturbaci.

 

A co lubrikant?

Protože, jak už jsme si řekli, není konečník schopný sám sebe lubrikovat, budete mu muset pomoc. A pokud používáte anální kolík s více partnery, praktikujte bezpečnější sex tím, že si na něj nasadíte kondom a před každým použitím použijete lubrikant bez oleje. Lubrikační gely na olejové bázi, včetně kokosového oleje, rozkládají latex, ale ty na bázi vody a silikonu nikoli.

 

Jak používat anální kolík?

1. Vyberte správný anální kolík. Proveďte průzkum a najděte anální kolík, který vám bude vyhovovat z hlediska materiálu a velikosti. Začněte s malým kolíkem nebo anální tréninkovou sadou, která obsahuje několik kolíků různých velikostí, a postupujte až k větším análním kolíkům.

2. Dodržujte správné hygienické postupy. Jakákoli sexuální aktivita související s řitním otvorem vyžaduje zvláštní péči, pokud jde o čistotu. Bez řádné hygieny se bakterie, které žijí ve vašem tlustém střevě, mohou rozšířit do vašich genitálií nebo úst a způsobit infekci. Před a po každém použití umyjte anální kolík teplou vodou a jemným mýdlem nebo čisticím prostředkem na sexuální hračky. Zvažte použití kondomu, zvláště pokud je to hračka, kterou můžete sdílet se svým partnerem nebo použít na jinou část těla.

3. Zahřejte se. Vaše svaly se lépe uvolňují, když jste vzrušení, což usnadňuje používání análních hraček.

4. Používejte dostatek lubrikantu. Ujistěte se, že máte poblíž lubrikant a pravidelně jej aplikujte při používání análního kolíku.

5. Nespěchejte. Zavádějte anální kolík pomalu a začněte zatlačením pouze špičky do řitního otvoru. Chvíli ji tam podržte, aby se vaše anální svěrače uvolnily, než ho vytáhnete a uděláte si pauzu. Až budete připraveni, znovu zasuňte anální kolík a zatlačte ho trochu hlouběji. Vyzkoušejte hluboká dechová cvičení pro uvolnění svalů. Pokračujte v tomto cvičení, dokud nebudete moci zcela zasunout anální kolík. Buďte trpěliví – nemusí se vám podařit na první pokus.

A následný úklid?

Po hrátkách je vždy umyjte teplou vodou s dostatečným množstvím neutrálního mýdla. Anální kolíky ze silikonu můžete hodit do myčky nádobí a neporézní materiály – tvrzené sklo, silikon a nerezová ocel – mohou být dezinfikovány převařením v horké vodě, pokud nemají motorek.

 

Kde si mohu anální kolík koupit a který je pro mě ten pravý?

Je to rozhodnutí mezi vámi a vaším zadek, ale máme pro vás několik doporučení. Možná si budete chtít koupit hračku osobně v renomovaném butiku pro dospělé, abyste se mohli zeptat zkušeného personálu. Pokud nemáte přístup do dobrého obchodu pro dospělé nebo jste příliš stydliví či zaneprázdnění na to, abyste navštívili kamenný obchod, existuje spousta renomovaných značek a prodejců, kteří vám je doručí přímo ke dveřím (s diskrétním balením, při tom). Většina těchto stránek také nabízí vzdělávací videa a tipy pro používání jejich análních hraček. Zde jsou některé z našich oblíbených análních kolíků pro začátečníky, pro všechny druhy těl a vjemů.

 

Nejlepší anální kolíky

Anální pomůcky představují rozmanitou škálu erotických hraček navržených k intenzivním análním prožitkům. V této nabídce najdete nevibrační anální kolíky pro postupné rozšiřování, vibrační varianty pro dynamický zážitek, anální dilda pro plnohodnotnou penetraci, kuličky a korále pro přidání nového typu textury, ocásky pro hravý vizuální efekt, sady a šperky pro komplexní zážitek, vibrátory pro maximální stimulaci, klystýry pro přípravu a hygienu, stimulátory prostaty pro mužskou rozkoš a speciální kosmetiku pro zajištění bezpečnosti.

Nejlepší pro začátečníky: Hueman Comets Butt Plug Set

Proč to stojí za to: Silikonový set análních kolíků je oblíbený zejména mezi začátečníky, protože je obsahuje několik velikostí, které si můžou lidé vyzkoušet. Mají různorodé velikosti pro snadné vkládání, jsou cenově dostupné a nemají žádné ovládací prvky, s nimiž by se dalo hrát. Je vyroben z měkkého silikonu bezpečného pro tělo a upřímně, jsou docela roztomilé.

Nejlepší na dlouhé vzdálenosti: Svakom Connexion Series Vick Neo App Controlled

Proč to stojí za to: Seznamte se s dalším vibračním kolíkem, který je skvělý pro začátečníky nebo experty. Má 8 různých vibračních režimů na pěti úrovních. Je vyroben z hladkého a měkkého silikonu a je zcela voděodolný, takže se snadno čistí. Zároveň je vybaven o aplikaci, kterou lze anální vibrátor ovládat odkudkoliv, takže je ideální pro vztahy na velkou vzdálenost.

Nejlepší vibrační anální kolík: Lovense Hush Butt Plug

Proč to stojí za to: Anální kolík, který rozvibruje vaše tělo až k orgazmu? To je přesně tento cenově dostupný vibrační kolík, který se dá ovládat přes bluetoth. Lovesense není příliš dlouhý a má zúženou základnu, kterou u anální hračky chcete. Má o něco větší obvod než některé jiné, takže pokud je to vaše první anální rodeo, zvažte volbu užšího typu.

 

reklama: