www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 03/13/2022 - 18:36

Přes poměrně velkou osvětu v médiích se stále příliš nemění fakt, že nosíme nesprávné podprsenky. Chybujeme v jejich střihu, a především pak ve velikosti. Zejména u žen s bohatším dekoltem je na příčině nejen neznalost, ale i to, že si pořád nenašly správnou značku podprsenky, která by jim dobře sedla. Pojďte tento fakt změnit. Značka Gorsenia myslí na ženy s prsy všech velikostí, i s těmi bujnějšími.

Podprsenky Gorsenia jsou podprsenky, u kterých se snoubí dokonalý design s perfektně padnoucím střihem a velikostí. Koupíte je s košíčkem A až K, tedy s obvodem přes prsa až 113 cm a s obvodem pod prsy do velikosti 147 cm. Jsou přitom půvabné ve všech velikostech a krásnou umí udělat skutečně každou ženu.

Smyslnému spodními prádlu Gorsenia kralují jemné tkaniny, exkluzivní výšivky a nádherné krajky. Stále přitom jde o cenově přijatelné a nepředražené spodní prádlo. Vyberete si ze všech oblíbených střihů a typů podprsenek: z vyztužených, polovyztužených i z nevyztužených, zvolíte si push-upku, bardotku i balkonetku. Oblíbeným modelem je například podprsenka K441 Luisse. Každou podprsenku doladíte s kalhotkami různého střihu. Vyberete si tanga, brazilky, i klasické kalhotky. Značka nabízí i korzety, podvazky a noční košilky.

Podprsenka K441 Luisse je jedním z nejoblíbenějších modelů

Značku Gorsenia nabízí e-shop Lanotte.cz. Podprsenka K441 Luisse patří v sortimentu k těm nejoblíbenějším. Zvolíte si bílou, černou, tělovou, oblíbená je však i tmavě modrá a červená. Jde o podprsenku pro objemnější dekolt, která dokonale vytvaruje prsa a udrží je ve slušivé poloze. Pomáhá zvýraznit křivky celé postavy. Kombinuje příjemný pevný materiál s jemnou elegantní krajkou a tylem. Výztuhy po stranách zabraňují vyhrnutí a přetáčení. Ramínka si snadno regulujete na potřebnou délku a podle velikosti podprsenky se automaticky mění jejich šířka. Nedají se odepnout, což je však u tohoto střihu zbytečné. Zadní zapínání je řešeno standardními podprsenkovými háčky. Luisse vám pomůže zkrotit i větší prsa, která pak nejsou zátěží, ale naopak chloubou našeho ženství.

Jaké děláme chyby při výběru podprsenky?

Důležité je si dobře pohlídat obvod. Ženy si často pořizují zbytečně velkou podprsenku. Podprsenka je pružná, a tak je zbytečné její obvod navyšovat. Pokud tohle děláme, přestává nám pomáhat nést váhu našeho poprsí. Obvod nesmí nepříjemně svírat a musí skvěle padnout, protože je schopen odlehčit váze našich prsou až o 80 %. Pokud nesedne, podpůrnou funkci podprsenka zcela ztrácí.

Levné podprsenky mají často nepříjemné materiály, které dřou. Někdy si je pořizujeme, protože nemůžeme odolat ceně. Jsou to však právě ony, které mohou vést k odřeninám na těle i způsobit různé ekzémy, pokud se navíc v podprsence zapotíme.

Správný střih podprsenky dodá našim prsům kýžený tvar. Každé ženě sedne jiný. Existují střihy podprsenek, které umí objem zvětšit, i opticky zmenšující střihy. Různé střihy podprsenek se nám pak hodí k různému oblečení.

reklama: