www.katedrala.cz


         
Sem dávejte články týkající se Internetových obchodů
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 09/03/2021 - 13:38

Ne každý dostal od matky přírody do vínku vytrvalost v posteli. Někteří muži se snaží o oddálení ejakulace prakticky při každém styku, jelikož se potýkají s problémem předčasného vyvrcholení, jež nejsou sami schopni nijak ovlivnit. Pokud s těmito potížemi bojujete i vy, přinášíme vám několik užitečných rad, jak se s nimi vypořádat, a to přirozenou i lékařskou cestou.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 08/03/2021 - 15:22

Přemýšlíte, jaký si pořídit kryt na iPhone? Možností je celá řada, levní výrobci na český trh dodávají nespočet produktů. Co si však vybrat, pokud toužíte po krytu, který vydrží dlouhá léta a podtrhne elegantní design vašeho jablečného telefonu?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 07/30/2021 - 12:32

Ač se to nezdá a stále máme horké léto a prázdniny, pomalu se bude blížit podzim. A za chvíli pak na dveře zaklepou Vánoce a zeptají se, co jste pro svou rodinu připravili za dárky. Je lepší s jejich pořízením začít dříve, abyste nebyli na poslední chvíli zaskočeni. Chybějí vám nápady? Máme pro vás inspiraci.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 07/26/2021 - 13:28

Pokud jste se rozhodli otevřít si vlastní řemeslnou dílnu, neobejdete se bez základního vybavení. Samozřejmě potřebujete vhodné nářadí, přičemž záleží i na tom, jaké činnosti se věnujete. Stejně tak nezapomeňte třeba i na poštovní schránky, protože vám do provozovny může chodit i korespondence, a to jak od zákazníků, tak i úřadů. V následujících řádcích vám poradíme, co všechno potřebujete.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 07/26/2021 - 11:33

Jeden řemínek vám k Apple Watch určitě nestačí. Proč je nestřídat, když je to tak jednoduché? Ze svých hodinek si jeden den můžete udělat sportovní, druhý den elegantní doplněk. Nevybírejte však pouze podle vzhledu, roli hraje samozřejmě i velikost řemínku.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/22/2021 - 07:47

Nosíte rádi parfémy světových značek, ale připadají vám drahé? Neplaťte zbytečně. Vždyť nikdo nepozná, jestli máte na sobě originální vůni, nebo její napodobeninu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/22/2021 - 07:38

Máte v rodině prvňáčka? V tom případě je nejvyšší čas pořídit mu kvalitní školní batoh, popřípadě aktovku. Jakému zavazadlu dát přednost?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/15/2021 - 21:17

Děti nerady slyší o prvním září uprostřed prázdnin a letních veder, avšak rodiče vědí, že jako každý rok, i letos letní měsíce rychle utečou, a najednou zavolají školní povinnosti. A pak se, poslední srpnový týden, ve zmatku tísní několik zoufalých rodin rozebírajících si zbytky nevyhovujících batohů a aktovek. Nezakončete léto také v tomto hektickém stylu a zamyslete se nad výbavou vašeho dítka již nyní.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/14/2021 - 02:25

V zimním období je bunda nenahraditelnou součástí takřka každého outfitu, ovšem existují různé modely. Zimní bunda by vás měla udržet po celou dobu v teple, ale také by měla dokonale ladit s ostatním oblečením. V následujících řádcích vám proto poradíme, jak postupovat při výběru a co všechno zohlednit.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/01/2021 - 21:05

Velikost a objem batohu jsou jedny ze základních parametrů při jeho výběru. Ujistíte se tak, že vám batoh perfektně sedí a nenosíte nadbytečnou přítěž. Jak se zorientovat v různých velikostech batohů a na co se zaměřit, aby batoh perfektně seděl?

Dělení batohů podle velikosti

Volba velikosti batohu závisí na tom, pro koho je určen, a hlavně pro jaký účel bude využíván.

reklama:

Syndikovat obsah