www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/24/2024 - 14:43

Výběr kosmetických pomůcek je do pro váš kosmetický salon velmi důležitý. Ušetřete si finanční výdaje i práci nákupem vhodných ručníků. Jaké vybrat?

Nepodceňujte výběr kosmetických pomůcek

Vést kosmetický salon není nic jednoduchého. Denně musíte svým klientům zajistit maximální úroveň poskytovaných služeb a zároveň myslet na hygienu, která je v aktuálně více než důležitá. K tomu jsou potřeba nejen hygienické přípravky, ale také pomůcky. Abyste ve svém kosmetickém salonu udrželi hygienu na nejvyšší možné úrovni, a zároveň si ušetřili práci i finanční výdaje, výhodným řešením se jeví papírové ručníky.

Ty jsou oproti látkovým ručníkům nenáročné na počáteční výdaje a zároveň odpadá starost s jejich praním a převozem. V Papernet jsme hrdí na to, že můžeme salonům nabízet profesionální produkty, šetrné k životnímu prostředí i peněžence.

Dnes se podíváme na výhody jednorázových papírových ručníků, abyste se mohli rozhodnout, zda jsou pro vaše podnikání výhodnější oproti látkovým ručníkům.

Malé a udržitelné změny ve vašem salonu

Během jediného dne při své práci použijete velké množství ručníků. Určitému plýtvání se tedy nejde vyhnout, ale rozhodně existují dostupné varianty, které se stále častěji stávají nedílnou součástí salonů v celé České republice. Profesionálům jsou k dispozici ručníky na jedno použití i ručníky pro opakované použití. Která možnost je lepší?

Jednorázové vs. látkové ručníky

Jednorázové ručníky jsou mezi profesionály stále oblíbenější. Mají totiž spoustu výhod. Například papírové ručníky skládané Papernet jsou bílé, měkké na dotek, dobře savé, pevné a snadno recyklovatelné. Tím odpadá starost s převážením do pračky, sušení, skládání a ukládání do regálů, jako je tomu u látkových ručníků.

Udržitelnost je dobrá pro pověst salonu

Není žádným tajemstvím, že stále více klientů začíná oceňovat udržitelnost v podnicích, které navštěvují. Papírové utěrky jsou udržitelné, šetrné k životnímu prostředí a vysoce hygienické. Kdy jindy začít s tím, abyste se stali šetrnější k životnímu prostředí než právě nyní?

 

reklama: