www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/08/2020 - 21:37

Pořád máte na hlavě svůj „koronavirový účes“? Je čas to změnit. V dobrém holičství opraví váš ne příliš zdařilý domácí sestřih, na kterém se podepsala ruka nezkušené přítelkyně či manželky. Dámám zas v kadeřnictví pomohou dát dohromady vlasy po domácím barvení. Stavte se v Barber Shop Praha.

Z kadeřníka – módního stylisty se po koronavirové karanténě stal kadeřník – záchranář. Mnohdy to, co píšu, není jen nadsázkou, ale konstatováním holého faktu. Až v době zavřených kadeřnictví jsme si uvědomili, jak důležitou tato profese pro nás je. Z pultů obchodů mizely strojky i barvy na vlasy. Teď je zapotřebí zajít opět do dobrého kadeřnictví či holičství a vlasům vrátit správný tvar i barvu.

Barber Shop Praha, to je synonymum pro kadeřnictví Praha 5. Dnes si již máte možnost vybrat ze dvou poboček. První najdete v NC Zličín, druhá byla otevřena v nedalekých Jinočanech. Kapacita kadeřnictví se tak radikálně navýšila a ke kadeřníkovi se dostanete vždy ihned, i bez objednání.

Barber Shop Praha je doslova zážitkové kadeřnictví

Zážitek budete mít ze samotného místa, z profesionálních kadeřníků i z výsledku, který uvidíte v zrcadle. Tým profesionálů se inspiruje francouzskou elegancí a drží krok s módními trendy. Z kadeřnictví neodejdete se střihem či s barvou, které již na poli módy dosluhují, právě naopak. Vy budete ten, kdo je předzvěstí nových módních trendů.

Základní filosofií salonu je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Přijít si můžete pro zcela nový střih, jeho úpravu, barvení, pouze se učesat na mimořádnou událost, ale též se domluvit na nadstandardním svatebním účesu. V dámském kadeřnictví pracují rovněž s prestižní americkou značkou vlasové kosmetiky Paul Michell, která si zakládá na filosofii udržitelného rozvoje. Vaše vlasy mohou být obarveny nejšetrnější možnou metodou s použitím kúry Olaplex, která obnovuje disulfidové vazby ve vlasech, jež se barvením narušují. Z pražského Barber Shopu odejdete nejen s krásnějším účesem, ale též se zdravějšími vlasy.

Pánské volenka

I pánské holičství se brzy rozšíří o další pobočku. Už nebudete muset pouze do NC Zličín, ale nové holičství brzy otevře i v Rudné u Prahy. Kdy zajít do Barber`s wife? Když potřebujete upravit střih vlasů či vousů. Též tehdy, když chcete zkusit něco zcela nového, podle posledních módních trendů. A v neposlední řadě i tehdy, když vás vlasy zlobí, nebo opouští, a je s tím třeba vhodně naložit. Barber Shop Praha – to je servis pro váš dokonalý vzhled, ale i salon pro změnu image. Nebojte, nečeká vás tady nuda, na jakou jste zvyklí z jiných kadeřnictví. V Barber`s wife vás dají dokupy nad sklenkou whisky, rumu či piva.

reklama: