www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/30/2019 - 10:59

Přes léto a prázdniny trávíme spoustu času venku s přáteli, na výletech i dovolených. To, co nás v zimě neláká, si v létě užíváme plnými doušky a trávíme svůj čas aktivně.

Bez drátů

Přes rok třeba nemáme tolik času jako v létě kdy jsou dny dlouhé a stmívá se až pozdě večer. Krásné počasí nás tak vyláká ven věnovat se různým aktivitám a sportům, protože trénink na čerstvém vzduchu nic nenahradí. Když si tak jdeme zaběhat, užíváme si hezké počasí a výhled. Pokud běháme sami, k udržení rytmu i lepším výkonům si rádi pustíme hudbu. Právě při sportu ale často řešíme problém s dráty a kabely sluchátek, které překáží. Bezdrátová sluchátka jsou pohodlná možnost, jak si hudbu při sportu užít a nemuset neustále hledat kabely a bát se, že někde vypadnou z uší. Pomocí technologie Bluetooth jsou sluchátka propojena se zdrojem hudby, ať už je to MP3 přehrávač nebo mobilní telefon a tak nám nikde nic nepřekáží. Na stejném principu funguje i handsfree, díky kterému můžeme v autě pohodlně vyřešit všechny hovory i si třeba pustit hudbu, ale mít stále přehled o tom, co se děje v okolí.

Hlasitost na přání

Sluchátka slouží k tomu, abychom si hudbu užili sami a bezpečně. Naopak pokud se chceme podělit o nějakou skladbu nebo film s přáteli, mobilní telefon často nemá dostatečnou hlasitost. Pak nám pomohou reproduktory, samozřejmě také bezdrátové, které se jednoduše opět díky technologii Bluetooth propojí s chytrým telefonem a umožní si užít hlasitost přesně podle potřeb. Na oslavě narozenin, setkání s kamarády nebo přátelském utkání si tak můžete vychutnat skvělý zvuk nejen vy, ale celé vaše okolí.

Hudba patří k životu a je jen na nás, zda si ji chceme užít naplno nebo poslouchat jen jako zvukovou kulisu. Ať už dáme přednost kterékoli variantě, vždy by pro nás měla být hudba potěšením.

reklama: