www.katedrala.cz


         
Vložil/a tomas.kolacek@b..., Út, 11/30/2010 - 13:22

 Nakupujete či prodáváte ploty a oplocení? Jste nespokojeni s dostupností Vašeho dodavatele? Nevyhovuje Vám pracovní doba Vašeho dodavatele? Ploty Betafence pro Vás otevřely v areálu BRUNKA u Humpolce nový sklad s kompletním sortimentem plotů, oplocení, pletiv, svařovaných sítí, křídlových a posuvných bran.

Nový sklad pro Vás zajišťuje možnost odběru plotů a oplocení od pondělí do pátku v době od 8:00 do 20:00. Samozřejmostí je pak také možnost odebrat ploty kdykoliv i mimo pracovní dobu po předchozí domluvě. Nemusíte se tedy obávat o prodlení na Vašem projektu nebo stavbě, které Vám už nyní díky plotům Betafence nehrozí. Ploty Betafence se tak snaží vyjít vstříc svým pravidelným i potenciálním zákazníkům, kterým na půli cesty mezi Prahou a Brnem nabízí kompletní sortiment svých výrobků.

Ploty Betafence jsou ideálním prostředkem pro zajištění bezpečnosti a vymezení území průmyslových či civilních staveb, zemědělských ploch či sportovišť a rekreačních oblastí. Ploty Betafence jsou všude tam, kde je potřebujete – nezáleží na tom, zda potřebujete oplotit rozestavěný úsek komunikace, zahradu nebo školu, kde je bezpečnost a ochrana na prvním místě.

 

reklama: