www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 05/18/2021 - 10:06

Zmatky v daních, náležitosti pracovních smluv, pokuty, přestupky, neshody se zákazníky či dodavateli. To vše jsou problémy, se kterými se, ať už jednorázově, nebo opakovaně, budete muset v rámci svého podnikání potýkat. Při jejich řešení i prevenci jejich předcházení je právní pomoc nezbytná.

Podnikání a právní podpora jdou ruku v ruce. Tomu, že budete potřebovat služby advokáta, se nevyhnete, a než se do právních záležitostí pouštět na vlastní pěst, je finančně i časově výhodnější využít služeb profesionálů. Pokud hledáte advokáta v Praze a jejím blízkém okolí, obraťte se na JUDr. Zdeňka Koschina. Jeho advokátní kancelář se pyšní dlouhou rodovou tradicí. Navazuje na práci až tří předchozích generací. Zaobírá se zajišťováním spravedlnosti a právních služeb zejména v oblastech obchodního, občanského, daňového a trestního práva.

S čím vám advokát při podnikání pomůže?

V rámci svého podnikání můžete dojít do situace, kdy spor se svými partnery, dodavateli nebo zákazníky nelze vyřešit jinak než soudní cestou. V takovém případě, podobně jako při jednání s úřady, oceníte profesionální zastoupení, které vám váš advokát poskytne.

Advokátní kancelář v Praze nabízí i pomoc s vaší běžnou agendou. Sepsání obchodních podmínek, práce s GDPR, sestavení pracovních smluv, mzdových výměrů či zpracování mezd, to vše je práce, kterou je výhodné mít od advokáta posvěcenou. Advokátní kancelář je zároveň schopná postarat se i o vaše účetnictví. Bude udržovat váš byznys finančně zdravý v rámci všech platných zákonů.

Jedna kancelář, více právních služeb

Existuje samozřejmě možnost na všechny výše vyjmenované právní oblasti najmout jiného advokáta, odborníka na svůj obor. S advokátem z Prahy, JUDr. Zdeňkem Koschinem a jeho advokátní kanceláří, však získáte přístup ke komplexním právním službám, ať už se jedná o obchodní právo, trestní záležitosti, zpracování účetnictví, či pravidelné konzultace po celou dobu vzájemné spolupráce.

reklama: