www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/24/2019 - 19:35

Zažili jste někdy situaci, kdy do výplaty bylo ještě daleko, a vy jste nutně potřebovali peněžní hotovost? Využijte možnosti tzv. rychlé půjčky, kdy finance dostanete obratem.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 08/28/2019 - 14:48

Nelíbí se vám, kolik každý měsíc platíte za elektřinu a plyn? Máte úsporné spotřebiče, LED žárovky, vše poctivě vypínáte a už nevíte, co udělat pro snížení účtu za energie? Řešením může být změna dodavatele. Nejde o nic složitého a ve výsledku můžete ušetřit až několik stovek, možná i tisíců za rok. Návod, jak si poradit s výměnou dodavatele energií, najdete v tomto článku.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 08/21/2019 - 10:56

Pokud jste se dostali do finanční tísně, pravděpodobně hledáte způsob, jak ji vyřešit. Samozřejmě, jednou z možností jsou půjčky online, které jsou v současné době velice oblíbené. Obrovskou výhodou je, že nemusíte nikam chodit a všechno vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Pamatovat byste však měli na to, že je nezbytné zohlednit i další parametry.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/30/2019 - 15:15

Jste zmatení z nabídek hypotečních úvěrů a do toho vlastně ani nevíte, jestli přes nové regulace od ČNB na hypotéku dosáhnete? Rozhodně se není čemu divit, protože novinek za posledních pár let opravdu přibylo. Poskytovatelé hypoték se navíc předhání v tom, kdo naláká více klientů, a často slibují velmi nízké úroky, na které však ve výsledku nedosáhnete. A jak se z toho všeho vymanit a získat opravdu výhodnou hypotéku na míru? Obraťte se na hypoteční specialisty, kteří vám s tím pomohou.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/26/2019 - 15:02

Složenka, se kterou nikdo nepočítal, nedoplatek za mobil nebo elektřinu. Ale jak to všechno řešit?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/30/2019 - 23:19
Složenka, se kterou nikdo nepočítal, nedoplatek za mobil nebo elektřinu. Ale jak to všechno řešit? Občas prostě přijdou, ani nezaklepají a rovnou se pozvou dál do bytu. Nenadálé vydání, které je zapotřebí co nejdříve, protože takříkajíc včera bylo pozdě. A kde tak najednou vzít peníze? Sousedé se zdráhají, příbuzní nic navíc nemají. Pokud si vše dobře propočítáte a víte, že na splácení budete opravdu mít – není potom nejsnadnější variantou malá nebankovní půjčka?
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 05/27/2019 - 14:30

Video reklama, ať už na Facebooku nebo na populárním kanálu Youtube, představuje důležitý nástroj online marketingu. Internetoví uživatelé totiž dennodenně sledují miliony videí, s tímto trendem logicky souvisí i vzrůstající investice do video reklam, které už dokonce konkurují reklamám televizním.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 04/26/2019 - 22:57

Jestli jste o něm ještě neslyšeli, tak jste pravděpodobně před pár týdny přicestovali z jiného vesmíru. Nebo jste prostě jen v posledních letech neřešili koupi nového automobilu. Jinak byste o něm totiž určitě museli vědět. Operativní leasing je v poslední době velmi oblíbený, nabízí ho více firem než dříve a lidé jej zbožňují. Proč?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 04/09/2019 - 21:31

Žádali jste někdy banku o hypotéku nebo půjčku? Pak jste se zřejmě setkali s pojmem bonita, který je při rozhodování, zda na daný bankovní produkt dosáhnete, klíčový.
Získání většiny bankovních produktů je podmíněno dostatečnou klientovou bonitou. Oč se jedná a na základě jakých informací se zjišťuje? Mimo jiné prostřednictvím nepříjemných otázek, které na vás bankovní úředník vysype při vyplňování žádosti.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 03/08/2019 - 23:02

Při hledání odpovědi na otázku co je to těžba bitcoinu, dospějeme nejen k tomu, jak se bitcoiny generují a co tento proces přesně znamená, ale i k tomu, jaké jsou možnosti se zapojit a v této oblasti podnikat.

reklama:

Syndikovat obsah