www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 03/08/2019 - 23:02

Při hledání odpovědi na otázku co je to těžba bitcoinu, dospějeme nejen k tomu, jak se bitcoiny generují a co tento proces přesně znamená, ale i k tomu, jaké jsou možnosti se zapojit a v této oblasti podnikat.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/30/2019 - 11:15

Popularita operativního leasingu v Česku roste a není divu. Za prvé se rozšiřuje počet firem, které jej nabízí, za druhé se zlepšují i jejich služby. Jedna z těch, jež patří k průkopníkům v oboru, nyní přichází s úplnou novinkou. Nechce zákazníky omezovat smlouvami na dobu určitou.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 12/19/2018 - 22:36

Je na trhu skoro stejně dlouho jako bitcoin, přesto ho zná jen zlomek lidí. A to je v případě litecoinu vlastně docela dobře. Díky tomu je stále ještě přístupný pro běžné uživatele, a přitom v sobě skrývá všechny výhody známějších kryptoměn.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/17/2018 - 18:55

Stříbrné mince jsou oblíbené, protože jsou levné. Jendu pořídíte i do 500 Kč, cena roste s velikosti mince.

Minci můžete koupit a věnovat jako dárek, můžete je sbírat, ale především se můžete těšit z její krásy. Každá mince je jiná, naprosto originální.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/04/2018 - 09:32

Zateplení a celková modernizace domu pro snížení nákladů za energie nebývají levnou investicí. I přesto, že se vám za několik let vynaložená částka vrátí, může být jednoduše nemyslitelné vyhradit tolik financí najednou pro výměnu oken, kotle či zateplení. A právě z toho důvodu přichází Ministerstvo životního prostředí s Novou zelenou úsporám.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 09/27/2018 - 00:33

Rozbije se pračka, auto, nefunguje lednice či se objeví jiné neodkladné výdaje a částka na účtu najednou nestačí. Do výplaty je daleko a co teď? Nezbývá než se poohlédnout po možnosti, jak danou situaci vyřešit. Nabízí se například nebankovní úvěr. V článku najdete informace, jak takovou půjčku vybrat a co udělat proto, aby byl celý proces vyřízený co možná nejrychleji.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/25/2018 - 08:36

První a zároveň nejznámější kryptoměnou současnosti je bezesporu Bitcoin. Tato přelomová alternativní měna je stále terčem neustálých spekulací. Jedná se o solidní investiční nástroj? A dá se na kryptoměnách vůbec zbohatnout?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 07/27/2018 - 09:15

Zákony se mění prakticky každý rok, vždy se týkají určité skupiny obyvatel. Některé se však dotknou prakticky všech, jako třeba nejnovější legislativní úprava v oblasti spotřebitelských úvěrů. Ty totiž dostaly jasné mantinely a bez doložení o příjmu si dnes už nepůjčíte. Je také třeba jednohlasně dodat, že pravidla platí i pro poskytovatele těchto půjček. A ne každý z dřívějších hráčů na trhu je schopen jim dostát, což tento trh zúžilo na několik desítek subjektů.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/27/2018 - 08:53

Čas od času se v médiích objeví zpráva o opětovném zdražení poplatků za dodávku plynu nebo elektřiny. Většina uživatelů těchto služeb se chytá za hlavu a v duchu už přepočítává a upravuje rodinný rozpočet. Některé rodiny se mohou dostat do finančních obtíží, které se snaží řešit půjčkou. V lepším případě v bance, horším případě pak úvěrem u nebankovních institucí, známých nemalými úroky. Velké dodavatele plynu a elektřiny to však nezajímá.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/21/2018 - 20:36

Virtuální měna, která nepodléhá inflaci, nedá se kontrolovat ani se s ní nedá manipulovat – to vše jsou základní vlastnosti bitcoinu. Je tak nejenom vynikajícím investičním finančním nástrojem, ale bitcoinem se dnes již dá pohodlně platit téměř kdekoliv na světě – a to pohodlně a bez nutnosti složitě směňovat peníze.

reklama:

Syndikovat obsah