www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 11/09/2021 - 14:29

Technologie a internet nám v současnosti dokážou pořádně usnadnit život. Jednoduše si tak na pár kliků můžeme objednat oběd, nákup, ale třeba i půjčku. Pokud se tedy náhle dostanete do finančních potíží, stačí když vyplníte online žádost a můžete mít peníze do pár minut na svém bankovním účtu.

Co je to online půjčka?

Online půjčka je, jak už název napovídá, druh úvěru, který je možné jednoduše sjednat online na webových stránkách banky či nebankovní společnosti. Obecně jsou u tohoto typu půjčky nabízeny nižší částky spolu s kratší dobou splatnosti.

Výhody a nevýhody online půjčky

Hlavní výhodou online půjčky je její rychlost, díky které můžete mít peníze na svém účtu již do několika minut od odeslání žádosti. Naopak je ale nutné počítat s tím, že výše půjčky se může pohybovat okolo pár tisíc korun.

Najdou se však i výjimky, kdy vám banka nebo nebankovní společnost nabídne půjčku ve výši až 100 000 Kč a více. Většina online půjček disponuje i nižšími poplatky či různými výhodami, jako je například první půjčka zdarma.

Jak online půjčka funguje?

Online půjčka je ceněná hlavně kvůli své jednoduchosti a rychlosti. Pro její získání vám stačí pouze vyplnit krátký formulář a doložit všechny potřebné dokumenty, které banka či nebankovní společnost vyžaduje. Zpravidla se jedná o doklad totožnosti nebo potvrzení příjmu.

Pro koho je online půjčka vhodná?

Online půjčka je vhodná prakticky pro kohokoli, kdo si chce ušetřit práci s žádostí o půjčku na jedné z poboček, které se ve většině případů nachází pouze ve větších městech. Tento druh půjčky vyjde vstříc především klientům, kteří potřebují rychle vyřešit svoji špatnou finanční situaci a nechtějí ztrácet čas zbytečným papírováním.

Nevíte si rady? Zkuste půjčku u Provident

Výběr půjčky může být někdy velmi složitý, a proto není od věci nechat si trochu poradit. Jednou z nejvyužívanějších půjček na trhu je právě ta od Provident. Celkem si můžete půjčit až 170 000 Kč, které můžete následně splácet po dobu od 4 do 48 měsíců.

Abyste ji získali, stačí splnit pouze tři podmínky, a to:

· disponovat trvalým zdrojem příjmů ,

· dosáhnout věku 18 let ,

· mít trvalý pobyt na území ČR.

S půjčkou od Provident získáte i další výhody včetně první půjčky zdarma, která je určená pro nové klienty. Mimo to můžete během splácení půjčky využít splátkové prázdniny, nebo garanci celkové ceny, kdy jste chráněni před platbou poplatků po dobu tří měsíců v případě, že nejste schopni půjčku splácet. Celý proces můžete provést jednoduše online, přičemž stejným způsobem můžete dodat i všechny potřebné dokumenty.

Konkrétně budete muset doložit:

· občanský průkaz,

· potvrzení příjmu,

· potvrzení o trvalém pobytu.

reklama: