www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/22/2019 - 12:23

Nejrůznější rekonstrukce se provádějí poslední dobou velmi často, a proto je velice důležité k nim používat to správné nářadí. Bez něj to totiž půjde jen velice těžko. S našimi pomocníky se pro vás bourání a demolice stanou radostí, a ne námahou.

Zásadní je kladivo

Již odnepaměti se k bourání používají kladiva, avšak doby, kdy jste s ním museli bouchat do majzlíku po celé dny s malým výsledkem, jsou pryč. Dnes se nemusíte dřít, existují totiž sofistikované přístroje, díky kterým zvládne bourat prakticky kdokoliv. Mluvíme o sekacích a demoličních kladivech. S těmi původními mají společný snad pouze název. Použít je totiž můžete nejen při vrtacích, ale i sekacích pracích. Disponují daleko větším výkonem, se kterým zvládnete mnohem víc práce než doposud.

Práci s ním zvládne každý

Nemusíte se demoličních kladiv obávat, stačí pouze, když jej zvednete do požadované pozice a ona odvedou veškerou činnost za vás. Díky mnoha tisícím úderům za minutu se kladivo dokáže prokousat tvrdým betonem, jako by to bylo máslo. Použít ho můžete například v koupelně k odsekání starých dlaždiček nebo ke zničení staré zdi či rozbití betonu. Práce, která by vám zabrala celé dny, bude hotová během pár hodin. Oceníte i přepínač funkcí, jež okamžitě umožní změnit činnost nástroje ze sekání na vrtání, případně vrtání s příklepem. Pro delší používání je vybaveno účinným antivibračním systémem.

Jaké jsou jeho největší přednosti?

Bezpochyby největší předností je obrovský výkon v kombinaci s jednoduchou obsluhou. Při práci se hodí i nastavitelná rukojeť, díky které padne do ruky každému řemeslníkovi. Můžete s ním pracovat naprosto kdekoliv, a to i v případě špatné dostupnosti elektrického proudu. Pořiďte si i elektrocentrálu a již vás nic nezastaví ve vaší bourací činnosti. Rekonstrukce domu či jiné stavařské práce se tak stanou velkým potěšením. Každý chlap si jistě doma přeje mít hračku v podobě výkonného demoličního kladiva.

Jestliže vás v blízké době čekají stavební práce, neváhejte a pořiďte si tyto dva pomocníky, se kterými bude dílo hotové takříkajíc raz dva.

 

reklama: