www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/03/2019 - 14:58

Nikdy není pozdě na změnu kariéry a nyní je situace na pracovním trhu extra příznivá. Pracovníků je nedostatek, volných míst nadbytek, firmy jsou rády za každého schopného zaměstnance. Neuvažujete, že byste se v životě trochu posunuli a začali se po kariérní stránce věnovat něčemu jinému?

Ať už za sebou máte jakékoliv zkušenosti, jednou z možných voleb je práce realitního makléře. Nepotřebujete k ní žádné speciální vzdělání ani dlouhé roky praxe. Jen je třeba být snaživý, komunikativní, empatický, mít obchodního ducha a umět hospodařit se svým časem.

Práce realitního makléře je pestrá

Práce v realitách vás nezačne jen tak nudit. Chvíli jste totiž finančním a právním poradcem, pak se z vás stává terénní pracovník, zároveň musíte být dobrým psychologem, umět komunikovat s lidmi a nebát se administrativy. Ze všeho nejdůležitější je ovšem odhodlání.

Vyděláte si tolik peněz, kolik si zasloužíte

Budete-li měnit povolání, pravděpodobně půjdete za lepším platem. V realitách ho můžete mít. Plat realitního makléře se odvíjí podle toho, jak je schopný. Většinou dostává procentuální částku z prodejů, takže čím více prodáte, tím více peněz budete mít. U schopných makléřů se bavíme i o částkách kolem stovky tisíc měsíčně. To jsou ovšem jen špičky ledovce. Někteří berou práci v realitách jako příjemný přivýdělek, těm stačí třeba pár tisíc korun za měsíc. Záleží pouze na vás.

Život si zorganizujete podle sebe

Obrovskou výhodou práce v realitách je flexibilní časový rozvrh. I když má realitní makléř práce dost, vždy si ji může přizpůsobit svému stylu života. Potřebujete odvézt děti do školy a odpoledne je vyzvednout z kroužku? Není problém. Léto byste chtěli mít volnější? Vydělejte si více v zimě a v létě pracujte například pouze 4 hodiny denně. Práce realitního makléře vám dává svobodu.

Nalákali jsme vás? Podívejte se na informace, jak se stát realitním makléřem u jedné ze známých českých realitek. RE/MAX Anděl momentálně hledá nové realitní makléře a šanci stát se dobrým andělem, který lidem najde nový domov, dává i vám.

reklama: