www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 03/21/2022 - 08:38

Zdraví naší pokožky je jedním z hlavních předpokladů pro její krásný vzhled, a proto byste o ni měli každý den pečovat. Mimo čištění a pleťových krémů se hodí také věnovat samotné struktuře jemné kůže na obličeji. Už jste slyšeli o mezoterapii?

Mezoterapií k intenzivní regeneraci pokožky

Mezoterapie je ve své podstatě způsobení kontrolovaných zánětů vaší pokožky, následkem čehož se spustí přirozený proces pozitivní regenerace. Ten zajistí posílení a zlepšení vlastností vašeho obličeje. Díky tomuto procesu se budete moci rozloučit s nevzhlednými místy, která vás tak trápí.

Nástrojem se pro vás stane takzvaný Dermapen, jenž se velmi snadno naučíte používat v pohodlí domova. Díky tomu už nebudete muset pravidelně chodit na předražené mezoterapie, které stojí v salónech několik tisíc.

Malý kosmetický salón u vás doma

Zároveň s koupí zmíněného pera obdržíte snadný a přehledný návod k obsluze, včetně poučného videokurzu. Snadno se tak naučíte správně pracovat se svou pokožkou a budete se moci těšit na krásné výsledky již po prvním použití. Nejlepších výsledků přirozeně dosáhnete při pravidelném poctivém používání.

Mikrojehličkování by se mělo stát součástí péče o pokožku úplně každé ženy, protože přináší velmi dobré výsledky, na rozdíl od jiných nevhodných metod péče. Kde koupit opravdu funkční Dermapen? Jestli chcete dosáhnout nejlepších výsledků, koukněte se na stránky eshop.dr-nek.cz. Ten má v nabídce značkové pero včetně návodů i veškerého potřebného vybavení.

V ceně je obsažen i certifikovaný kurz, kdybyste měli zájem o profesionální používání ve vlastním kosmetickém salónu. Věřte nám, že o tuto službu je mezi ženami velmi velký zájem a některé salóny mají zaplněné své pořadníky na týdny dopředu. Ať už chcete pečovat o sebe nebo vaše zákaznice, mezoterapie je vhodný způsob.

 

reklama: