www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/03/2020 - 10:54

Máte už dost podnikání a chtěli byste se své firmy zbavit? Můžete ji prodat! Jednoduše, bez průtahů a zbytečné byrokracie. A za nejvyšší možnou cenu!

Jak se zbavit pro vás nežádoucí firmy? V podstatě dvěma způsoby. Svou společnost máte možnost vymazat z obchodního i živnostenského rejstříku a odhlásit z daňového úřadu. Tím to pro vás může skončit. Nebo nemusí. Druhou možností je obrátit se na některou ze společností, která má ve svém portfoliu odkup firem. Tedy firmu prodat a na jejím prodeji i něco vydělat. Které z těchto možností dáte přednost? Rozhodně doporučujeme druhou variantu.

Zbavte se nežádoucího břemene

Odkup firmy je snadným způsobem, jak se zbavit břemene v podobě firmy, o niž už nemáte zájem. Důvody, které vás k tomuto kroku vedou, v samotném obchodu přitom nehrají roli. Firmu od vás odkoupí buď třetí osoba, nebo vybraná společnost. Jednu z nich najdete třeba na stránkách odkup-firmy.cz.

Jak to funguje?

Jednoduše. Právník připraví převodovou dokumentaci, kterou stvrdíte svým podpisem. Na jeho základě dojde k převedení účetní dokumentace. Pozor, dle zákona se jedná o účetnictví po dobu minulých deseti let! Hned na to se, ať již při osobním setkání či prostřednictvím pošty, uskuteční převod samotný. V ten okamžik také dojde k zaplacení kupní ceny za firmu.

Výkup s.r.o.

Tím to pro vás prakticky končí. Další náležitosti v podobě zanesení změn v obchodním a živnostenském rejstříku stejně jako odhlášení z daňového úřadu za vás provede společnost Odkupfirmy.cz. Odkup s.r.o. skutečně není složitou záležitostí, že?

Kolik za svou firmu můžete získat?

Jak vysokou částku za svou firmu můžete získat? Odpověď na tuto otázku vám bohužel v tomto článku neposkytneme. Jedno ale víme. Společnost Odkupfirmy.cz vám za vaši firmu dá nejvyšší možnou cenu.

Nebo máte zájem spíše o koupi?

Na společnost odkup-firmy.cz se však můžete obrátit i s jinými záležitostmi. Prověřené firmy od nich můžete naopak i koupit. Tedy firmy a s.r.o. bez dluhů a jiných závazků, s prověřenou historií, splaceným základním kapitálem a podrobným účetnictvím. K těmto firmám společnost navíc nabízí i sídlo na lukrativní bratislavské adrese, která vašemu podnikání rozhodně přidá na prestiži. Tak neváhejte!

reklama: