www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 02/16/2022 - 23:06

Při stavbě, rekonstrukci i pracích kolem domu je zapotřebí spousta nářadí. Vlastnit všechno je prakticky nemožné. Jednak by vás stálo spoustu peněz, jednak byste museli mít hodně prostoru, kde ho skladovat. Možná máte známé, kteří vám techniku zapůjčí. A pokud ne, vždycky se můžete obrátit na půjčovnu.

Například půjčovna nářadí a stavební techniky GEORGE sídlící v Hranicích nabízí široký sortiment kvalitního nářadí, stavebních strojů a veškerého vybavení včetně příslušenství. Dokáže ho dovézt až na pracoviště, půjčuje jak firmám, tak řemeslníkům a domácím kutilům. Při dlouhodobém pronájmu nabízí velmi zajímavou slevu až 25 %.

Půjčte si zahradní techniku i topidla

Sortiment společnosti je doopravdy bohatý. V nabídce jsou velké stroje jako rýpadla, válce, kompresor, dumper nebo hutnicí technika – vibrační pěchy, vibrační desky. Stejně tak vám zapůjčí elektrocentrálu, topidla a odvlhčovače či kalová čerpadla. Nechybí však ani menší stroje, jako jsou provzdušňovače, sekačky nebo ruční aku a elektrické nářadí.

Podmínky zapůjčení jsou příznivé

Transparentní ceník si prohlédnete online na webových stránkách, ceny jsou uvedené bez DPH a bez dopravy na stavbu. Při prvním zapůjčení od firmy budete potřebovat dva odklady totožnosti a kauci. Firmy a podnikatelé musí dodat výpis z obchodního rejstříku či živnostenský list. Zákazníci s podepsanou rámcovou smlouvou si mohou stroje půjčovat bez kauce.

Délka zapůjčení je flexibilní a počítání dnů je velmi férové. Když si stroj půjčíte na víkend v pátek po 12. hodině a vrátíte ho v pondělí do 8 hodin, bude vám účtován pronájem ve výši 1,5násobku ceny za 1 den. Pokud si stroj půjčíte a ten samý den ho vrátíte do 4 hodin, zaúčtuje se jen 0,5násobek dne. Půjčovna GEORGE je standardně otevřená od pondělí do pátku, po domluvě je však možné i zapůjčení mimo oficiální pracovní dobu. Firma se vyznačuje lidským jednáním.

GEORGE Půjčovna
+420 775 700 380
info@georgepujcovna.cz
www.georgepujcovna.cz

reklama: