www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/07/2020 - 00:28

Přemýšlíte nad obměnou stávajícího zaměstnání? Chcete pracovat na pozici s atraktivním ohodnocením a různorodou náplní? Pokud vám nevadí být v neustálém kontaktu s lidmi, v takovém případě vás nadchne práce realitního makléře. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno zahrnuje.

Spousta lidí se domnívá, že práce realitního makléře je chodit po schůzkách a dostávat za to desetitisíce korun. Přitom peníze má realitní makléř zasloužené, protože jeho náplní práce není jen sjednávat a chodit na prohlídky nemovitostí, ale také musí být tak trochu psycholog, ekonom, vyjednávač i právník.

Na změnu práce není nikdy pozdě

Změna je život. Co si představíte, když se řekne realitní makléř práce? Věděli jste o tom, že nemusíte mít žádné speciální vzdělání? Získáte přehled na realitním, ba dokonce i finančním trhu, protože od realitních makléřů se mimo jiné očekává i pomoc se zprostředkováváním financování.

Chcete být pánem svého času? Celý pracovní plán si můžete rozvrhnout tak, jak sami chcete. Počítejte však s tím, že některé schůzky budete muset absolvovat ve večerních hodinách, a tím se přizpůsobit vašim klientům. Bohužel, ne všichni mají kvůli pracovní vytíženosti čas během dne. Velkou výhodou je, že každý den makléře je úplně jiný, tedy stereotyp rozhodně nehrozí.

Jaký má realitní makléř plat?

Peníze jsou pro mnohé motivace. Zřejmě se tedy zajímáte i o to, jaký je plat realitního makléře. Všechno záleží na tom, jak moc jste šikovní, protože odměňování probíhá formou provize z prodeje. Spousta makléřů si však přijde i na více než 100 tisíc, ba dokonce 150 tisíc korun měsíčně. Tomu se říká motivace, nemyslíte?

Chcete mít i vy jako realitní makléř plat přes 100 tisíc korun? Stačí udělat jednoduché rozhodnutí, začít v této oblasti působit a odvádět práci na 200 %. Přidejte se ke kanceláři RE/MAX Nova, která vám pomůže splnit vaše sny.

reklama: